Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van az életeböl semmi...

Elegem van az életeböl semmi sem jön össze mit csináljak?

Figyelt kérdés
lassan 23 éves leszek még sosem volt barátnőm mert mindig zárkozott tipus voltam meg vagyok. Egy maroknyi barátom van akik alig érnek rá nem találok tartós munkát a rajzon és a kerékpározáson kivül nemsok mindent tudok csinálni lassan antiszociális leszek.Ennél még a halál is jobb persze nem tudnám magam kinyirni csak szar minden.

2015. márc. 23. 22:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Félreértés neessék nem akarok nyafogni csak szeretnék tanácsokat kérni,hogy hogyan tudnám normalizálni az életemet.
2015. márc. 23. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Hm... hasonló helyzetben vagyok én is. Szerintem pozitívan állj a dolgokhoz! Legalább biztos jó izmos a lábad és szépen rajzolsz. Művészkedni magányban lehet igazán.

Tanulj meg dolgokat. A tanulás ugyis leköti az embert és utána lehet találsz állandó munkát.

Mozdulj ki kicsit, ismerkedj másokkal! Egy bulin egy koncerten vagy a buszon vagy vonaton. Gagyi sztereotipiák.. de hasznosak!

2015. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!
2015. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos akármit csinálok mindig ebben a klubban maradok
2015. márc. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!