Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy lány a suliba roma,...

Van egy lány a suliba roma, és nagyon utálom. Ma a szájára vette anyut. És megtéptem, de ő is engem rendesen. Hogy verjem meg mégjobban? Valami mozdulatok le lehet írni: D Köszcs.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 17:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
-ha megtépésről van szó, akkor ugye nyilván a hajadra megy. tehát felemeli mindkét kezét --->ekkor rúgd hasba minél erősebben annál jobb... és a verekedés elején lehetőleg igyekezz eltrafálni tenyérrel a füleit. azért anyira ne hogy berepedjen a dobhártyája, de akkor elkezd tántorogni eg még idetgesebb lesz és valszeg nem talál el
2010. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
nemtom hogy van a termetek,de a falba vagy 2 fal találkozásánál(nem sarok),esetleg táblába szóval ilyen helyekre,esetleg még pad is szóba jöhet verd bele a fejét!tuti módszer 3/2 szer a mentő vitte el a gyereket
2010. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
szedj fel kopasz bácsit akin 42-es acélbetkós bakancs van :)
2010. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%
Miért kell azon gondolkodnod,hogy be avatnál másokat,ha már verekedtek az nem elég?Kettőtőkről szól ez az egész,és már 2-szer is írtad,hogy + tépted,és hogy nagyon utállod konfloktusok voltak és lesznek,mindt ahogy a tetű is.Nem tudom milyen korosztály vagytok,de gondollom suliba jártok a felnőtt életbe is mind a 2-et elkísér ez a jellem!!!
2010. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se nagyon verekedj! Másnap majd jön a "szűk" családi kör, ami 12 főnél kezdődik. xd
2010. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%
romakérdés..szégyen vagy...ha nem lenne roma akkor tuti nem tépted volna meg egy k*rvaanyázás miatt....büdös rasszista köcsög vagy:D remélem be is hivja a szüleit..megérdemelnéd hogy jolmegkéseljenek....nekem is van roma osztálytársam és nekem is agresszív de képzeld még egyszer se fejeltem le..és igen nagyon "nehéz" volt visszafognom magam...azmég haggyán hogy megvered akkor még feszengesz is neten...hát remélem érted mire gondolok...(:
2010. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
rúgd meg a térdét attól összeesik és ártalmatlanná válik
2010. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
21:08. te hogy mered azt mondani,hogy cigány wagyok?! már nem is azért,de kinek képzeled magad?! Egyentalán nem wagyok cigány...-.-" te meg akk. gondolom zsidó..-.-" ekkora parasztot ba...mmeg....^^ am. meg először ismerj meg. te talán nem szereted anyudat? akkormeg mirőll beszélünk. én wédem anyum,mert az egy rohadt szot nem szolt a csajnak...és rem értwe waok,h NEM VVAGYOK CIGÓ!
2010. febr. 23. 17:09
 19/28 anonim ***** válasza:
28%
....csak értelmileg visszamaradt :D Értjük, nem kell magyarázkodni.
2010. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a kedves kérdező nem értette a 21.08as válaszolót. Ő nem azt mondta, hogy cigány vagy. És nekem is szídták már anyámat, de mégsem mentem neki minden embernek. Ezeket a beszólásokat szerintem nem kell komolyan venni és rögtön egymásnak menni.:S
2010. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!