Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy lány a suliba roma,...

Van egy lány a suliba roma, és nagyon utálom. Ma a szájára vette anyut. És megtéptem, de ő is engem rendesen. Hogy verjem meg mégjobban? Valami mozdulatok le lehet írni: D Köszcs.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 17:19
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
15:33 haggyad már magad.
2010. febr. 24. 17:24
 22/28 anonim ***** válasza:
70%
21:08as vagyok és totálisan nem azt írtam amit olvastál...de most figyelj nagyon hátha fel bírod fogni a csöpp ki agyaddal hogy mi van...szerintem k*rvára rasszista vagy...mi az hogy "te meg akkor zsidó vagy" talán ha zsidó lennék alacsonyabb rendű lény lennék mint te, aki még azt se tudod rendesen leírni hogy "védem"..hát szánalmas..az meg még szánalmasabb hogy leállsz bárkivel is verekedni egy olyan kijelentés miatt ami a mai fiatalság körében mindennapossá vált már..aki ezt mondja nem gondolja komolyan csak azt hiszi hogy ezzel odaszól és kész...majd egyszer ülj le aztán gondolkozz el azon, hogy mit miért csinálsz....feltéve hogy képes vagy ilyen apróságokra hajlandó vagy időt szentelni a drága életedből ahelyett hogy valakit lecsapnál azért mert azt mondta hogy buta vagy....nyugodtan szólj ha nincs igazam(: 14/L
2010. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
62%
* feltéve hogy hajlandó vagy ilyen apróságokra időt szakítani...
2010. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
48%

Ott a pont.


Elhűlve nézem a sok válaszadót, akik még képesek tanácsot adni egy ilyen baromsághoz... emberek, ébresztő! Szerintetek normális az, hogyha valakinek beszólnak, akkor az rögtön nekiugrik a másiknak? Minek kell igazat adni egy ilyen agresszív mitugrásznak, aki azt sem tudja, mit jelent az, hogy "zsidó"? Erre kell nevelni a gyerekeket, hogy üssék agyon a másikat, ha valami nem tetszik? Beszóltak neki, és akkor mi van. Az sem normális, hogy ezen így felkapja a vizet, és nekiáll gyakorikérdéseken pattogni, hogy ő milyen menő. A valóságban meg egy harminckilós kis töpszli, aki megpróbál felnőttet játszani, és nagyon rosszul csinálja. Na ne már...

2010. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
21.08 rasszista vagyok,na mit szólsz hozzá???saját szívem joga.és a rasszisták se minden cigányt utálnak.vannak jó fejek,ez igaz,de a többsége gusztustalan "ember".
2010. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Gonosz kopasz apukám van, ezért távolságtartó vagyok, nem nagyon bízok meg ismeretlen színesbőrűben. Én is bevertem egy kisebbségi osztálytársamnak mert leqrvázott és a családomról is beszélt, amit nem tűrök. Másnap suli után az ANYJA tépett meg. Azóta elém jön a húgom és hozza a kutyát.

13L

2011. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Vágd gyomorszájon :)
2012. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Remélem elverted a büdös cintányért.
2023. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!