Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma a lány, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok döntésképtelen,de külső véleményekre is kiváncsi vagyok. Van egy apai ágon roma lány,szívesen összejönnék vele és tudom hogy ő is.Okos,egyetemre jár,már van egy diplomája és 4 nyelven beszél.Tiszta,igényes rendes,művelt (a családja is).De látszik rajta hogy roma.Engem nem zavarna,de félek hogy kibeszélnének a hátam mögött ami nagyon idegesítene.Kérlek írjátok le a véleményeteket.
2011. febr. 19. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha feltétel nélkül szereted őt, akkor ne érdekeljen az, hogy mások mit gondolnak rólatok, csak szeressétek egymást. 28L
2011. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, amit az első írt. Ha szereted, akkor a többi embernek semmi köze hozzá, hogy kivel jösz össze. Ők csak törődjenek a maguk dolgával.
2011. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Hát szerintem észbeli képességei mind családi háttere megvan ami sok magyarnak sincs meg szerintem ne is törődj vele.(ezt egy olyan mondja aki sose jönne össze cigánnyal átlagos esetben).Szerintem nem probléma.

18/F

2011. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
FUSS
2011. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szereted? Mi a gond?
2011. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megerősítettetek...
2011. febr. 19. 14:55
 7/11 anonim válasza:
100%

ne a kívülállók véleménye érdekeljen, hanem csakis az, hogy mi a te érzésed.

14/L

2011. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

"Engem nem zavarna" .... de igen, a következő tagmondatban megerősíted a gyanúmat, hogy ez téged nagyon is zavar.

Ha valóban érzel iránta valamit, akkor b*szol a haverok véleményére, és összejössz vele.

2011. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha TÉNYLEG nincs gáz a családjával, akkor járj vele. De ha bármi stiklit meglátsz a szülőkön, inkább hagyd a lányt, ne keveredj bajba!
2011. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha tényleg rendben van akkor járj vele és ne foglalkozz más véleményével a te életed te tudod, hogy mit akarsz. Sose befolyásoljon az hogy mások mit beszélnek és másoknak tetszik-e vagy nem tetszik a döntésed.
2012. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!