Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a bukóságot?

Figyelt kérdés

NAgyon bunkó vagyok. Nem direkt ez valahogyan csak jön. Vannak akik menőzésből bunkók.pff.szánalom. na mindegy.

szóval mindenkinek beszólok, akár olyan dolgokat amik számomra semmik de ők megsértődnek. Meg ha unatkozok akkor idegen kislányokat felveszek msnre és leosztom mindet. ez valami feszültség levezetés?


2010. febr. 17. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
velemis ez van de az a gáz h én lány vagyok :S L/15
2010. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak én élvezem.
2010. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress valakit, aki ugyanilyen bunkó, és nálad erősebb, és szólj be neki. Leszoktat.
2010. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első és Második énis.xD 15/L és élvezem

csak néha már zavar.

Harmadik kerestem de nem találtam mindig én győztem.

2010. febr. 17. 20:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez velem is így volt, de aztán rájöttem, hogy baromi szar. Most gondolj bele... Lenne egy pasid, akit folyton leszólsz. Szar. Szóval átszoktattam magam, és ha oltani akartam, csak mosolyogtam, és elszámoltam 10ig. :):)
2010. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy éve én is az voltam, a baráti köröm miatt, de most már mások a barátaim, és mikor találkozok a régiekkel akkor azt gondolom h omfg h barátkozhattam velük... szerencsére ma már nem vagyok bunkó:D (szerintem)
2010. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A harmadik vagyok. Komolyra fordítva a szót: valószínűleg nincs elég sikerőlményed az életben bunkóság nélkül, és ilyen pótcselekvésekre van szükség, hogy erősnak vagy fontosnak érezd magad. Tehát ha le akarod küzdeni, akkor keresd meg, mi az, amiben olyan jó vagy, hogy már van mire szerénynek lenni, és az tartást fog adni.
2010. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én most is 18 évesen bunkó vagyok, de nálam ez úgy megy, hogy ha a barátnőmmel vagyok kedves akkor a barátaimmal bunkó, ha a barátaimmal kedves, akkor a barátnőmmel bunkó:S:S:S Na ez néha nagyon rossz...
2010. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
korral jár,kinövöd
2010. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
iet:S
2010. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!