Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Őszintén: elégedett vagy...

Őszintén: elégedett vagy önmagaddal?

Figyelt kérdés
Ha nem,mi lehet az oka? Az élet mely területe megy rosszul?És mely jól?
2008. aug. 26. 20:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem egészen. Sok a problémám (kinek nem?) és nehéz őket megoldani. És csak gyűlnek, gyűlnek. De érdekes, tegnap álmodtam valamit és most teljesen másképp látom az egészet. (Jön az évkezdés, semmi kedvem sem volt /most sincs/ menni, mert biztos ebből rossz leszek, abból rossz leszek és azt álmodtam, hogy teljesen más közösségbe kerültem, minden könnyű volt, de a társaság pocsék, mindenből kitünő voltam, de egy barátom se volt. Azóta teljesen másképp kezelem az egészet. :D)

De a kérdésre visszatérve: nem vagyok elégedett magammal. Mert pl. lusta vagyok, sovány vagyok, rövid a hajam és még ehhez hasonló problémák, amik néha nem is olyan nagy dolgok, de néha teljesen kiborítanak. Meg alapjába véve néha akaratlanul megbántok embereket. És a legrosszabb, hogy pesszimista vagyok. :)

2008. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

Az elégedettség mint minden egyébb relativ,a változtatás akkor könnyebb ha szeretetteljesen fordulnak feléd.

Ha elégedetlen vagy a lelki békéd érdekében küszöböld ki a nem szeretem dolgokat,mindenképpen a gondolataiddal kezd,mert gyakorlatilag minden ott kezdődik és ott is dől el...

2008. szept. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
96%
nem vagyok elégedett, nagyon nagyon tetszik egy lány és sosem tudom elmondani neki, pedig volt már olyasmi alkalom, félek a következményektől
2008. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
sajnos nem nagyon vagyok megélegedve a külsőmmel és a súlyommal amin az utobbi időbe már változtattam 17kilót fogytam és egy teljesen más embert látok a tükörbe.. de még ígyse vagyok elégedett magammal.. és szeretnék egy kicsit bátrabb lenni:)
2008. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen is és nem is. Van némi változtatni való rajtam, de ezt leszámítva elégedett vagyok.
2008. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
ÉN TELJESEN ELÉGEDETT VAGYOK MAGAMMAL.MINDEN TÉREN ÉS AZ EGÉSZ ÉLETEMMEL IS. látom sokan nem elégedettek de felkelene fedezni a jot is az életetekben nem?persze tekinthettek a rosszra ha nektek igy jobb,de tudnotok kell AZ ÉLET SZÉP ,CSAK TUDNI KELL BENNE ÉLNI.!
2008. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
21%
Szerintem senki sem lehet elégedett magával.Nincs tökéletes ember.Vagy ha van olyan aki elégedett önmagával,csak azt gondolja...Én sem vagyok az...Nem vagyok egy csunya:D De elképesztőőően gyönyörű sem...És rádásul borzalmasan tanulok is...
2008. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
utolso válaszolonak:én elégedett vagyok önmagammal. igaz fülplasztikát csináltattam de igymár teljesen elégedett vagyok
2008. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem,nem vagyok elégedett magammal
2010. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!