Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én utálok kakilni, ti hogy...

Én utálok kakilni, ti hogy vagytok ezzel? :S

Figyelt kérdés
A kérdés komoly!
2010. febr. 18. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek, olyan érdekes dolgok jutnak eszembe, amikor jön ki, meg az időmet is pazarolja.

Fiú vagyok.

2010. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretem, ha végre kijön, mert van sokszor, hogy nem igazán akar. :(
2010. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
én akkor utálokn ha lágy :(
2010. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek. Kakiláskor el tudok merengeni mindenfélén, ha normális állagú a kaki akkor tök jó érzés, ahogy jön ki.


19/F

2010. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én nem szeretek! megkönnyebbülök meg minden de én mégsem szeretek. :/
2016. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Változó.

Amikor egy jó nagy adag keményebb állagú kaka kijön azt szeretem, mert utána nagyon jól esik az az üresség érzés. Mintha érezném is hogy könnyebb lett tőle a testem.

Amikor egy kis darab kijön és érzem hogy lenne még, ott van a kijáratnál, de akárhogy erőlködök, nem tudom megszülni és ahogy abbahagyom a nyomást érzem ahogy vissza fölcsúszik, az nagyon rossz érzés. Velem néha szokott ilyen lenni.

Amikor lágy állagú és összemázolja a csészét és kitörölhetetlenül a fenekemet is, azt utálom.

Amúgy közben nem szoktam olvasgatni meg filózni. Leülök és már jön is kifelé. Utána sem kotlok fölötte. Kb egy perc egy kakilás.

Lány vagyok, ha ez érdekes.

2018. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!