Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Most elvileg összejöttem egy lánnyal, nekem ő az első komoly, neki én a 2. . Bármikor, mikor együtt vagyok vele, nem érzem jól magam. Ő tetszik nekem, külsőleg, belsőleg is, de én egyszerűen nem bírom felfogni, hogy én hogyan tetszhetek neki, hogyan képes szeretni.. Csókolni sem élvezem őt, semmi különlegeset nem érzek közben, múltkor is olyan szinten lelkiismeret furdalásom lett amiatt, mert abbahagytam, ő pedig folytatta volna, hogy hihetetlen.. Még most is rosszul érzem magam emiatt. Abbahagytam, mert nem éreztem semmit közben, meg nem értem, hogy ő miért élvezi ezt, ha velem csinálja? Aztán láttam, hogy el is rontottam a kedvét szegénynek és ritkán éreztem még ennyire fájót, a sírás kerülgetett, de mondom, nem tudom igazából, miért hagytam abba, csak az fájt, hogy neki ez rosszul esett, utálom is magam emiatt azóta is. Ezt neki is elmondtam és aztán még rosszabbul lettem, mikor elmondta, hogy neki ez nagyon rosszul esett, mert azt hitte ő rontott el valamit. Nagyon az elején vagyunk még az egésznek, de én most is bénázom és nem tudom mi miatt.

Ez a helyzet.. Mit tegyek? Szeretném, ha ő jól érezné magát velem, és valamilyen szinten azért én is. De még azt sem élvezem, ha csókolhatom. Nem értem, miért..?


2015. ápr. 8. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy pszichológushoz.
2015. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs rá pénzem, anyának ezt nem fogom elmondani, iskolában pedig nincsen.
2015. ápr. 8. 21:53
 3/5 anonim válasza:

Ember!!!

Az élet király, ki kell használni. Ha tetszik neked, akkor ne azon gondolkodj, hogy miért pont veled van, inkább örülj neki, hogy egy ilyen szép (gondolom szép lány) lánnyal vagy együtt, és szeret téged, máskülömben nem foglalkozna veled!!! Próbáld meg felfogni!

Az élet rövid!(bocsi a béna közhelyért, de ez illik ide) Használd ki a lehetőséget.

Sok sikert :)

2015. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hiába tetszik, ha belsőre nem jön be. Már együtt vagyunk egy hónapja, de most jönnek elő azok a dolgok, amiket az ismerkedés alatt nem akart megmutatni.
2015. máj. 6. 20:16
 5/5 anonim válasza:

Előző vagyok:


Akkor mondd meg neki finoman lényegében ezt:

"Ha nem változnak a dolgok, akkor vége"

2015. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!