Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaptam egy kisebb pofont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy kisebb pofont a barátomtól. Hogy oldjam meg a kialakult helyzetet?

Figyelt kérdés
Néha szoktam egy-egy élcelődésére úgy reagálni hogy beleharapok a vállába, persze nem igazán fájdalmasan. Eddig nem mutatta hogy különösebben zavarja a dolog. Most pedig kaptam tőle egy kicsi pofont. Nem fájt, inkább lelkileg éreztem meg. Ráadásul tudja hogy az előző kapcsolatomban ebből komolyabb gondjaim származtak.Utána egyszerűen leblokkoltam és meg se tudtam szólalni, hiába kérdezte meg mi a baj. Tényleg nem tudja mi a baj vagy csak hallani akarja? Negyed óra csend után, valami kifogással eljöttem. Csak pár hónapja vagyunk együtt.
2014. nov. 24. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
add meg az elérhetőségét és beutalom a másvilágra
2014. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene harapdálni...
2014. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha direkt csak azért választotta ezt a pofonféleséget mert neked régen komolyabb gondjaid voltak, akkor nagyon visszaélt a bizalmaddal (hogy ezt elmondtad neki).

Ha nem tud erről, akkor lehet, hogy el kellene mondanod neki mi a helyzet.

2014. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán nem örül a harapdálásnak.

Beszéld meg vele.

2014. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne egy igazi emberes pofont megvárni. Ott kéne hagynod... Ha nem tetszik neki valami, van szája, megmondhatta volna.
2014. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Törd el a kezét :)
2014. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
54%
Már ne is haragudj de elég fura hogy te a vállát harapdálod a szerelmednek
2014. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!