Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet, hogy ne én jöjjek ki belőle rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy régóta ismert "baráti" társaságom, de az évek során már kilógok ebből a körből. Ennek oka, hogy nem tolerálom az alkoholt, drogot és a bűnözést, hazudozást. Ez a társaság ilyen irányba terelődött sajnos, pedig még annak idején egész jó volt minden meg én hoztam össze ezt a bagázst, de mostanságra már teljesen kilógok közülük és nem is szeretnék velük tovább foglalkozni. Ez miatt kibeszélnek meg gúnyolnak. Én próbálok velük még társaságba lenni, amikor normális helyre megyünk, például fürödni, de a vége mindig az lesz, hogy bedrogoznak. Mostanság nem beszélek velük, mert csak, akkor keresnek, ha valamire szükségük van. Ezt eleinte nem vettem észre, mert úgy csináltak, mintha érdekelném őket, de a végén mindig kiderült miért is hívtak. Máskor nem hívnak csak, ha kell valami. Rajtuk kívül nemigen volt más, akivel így barátkoztam így most egyedül maradtam, de ez nem baj. Hogyan zárhatnám le ezt az egészet normálisan? Legszívesebben elköltöznék egy másik városba, de ezt nem tehetem meg.
2014. aug. 3. 18:16
 1/3 anonim válasza:
Mondd el ezt nekik is.
2014. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Találkozz velük kevesebbet, nem is kell megindokolnod. És keress egy másik társaságot.
2014. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Máskor nem hívnak csak, ha kell valami."


Nem tudom mi a probléma, ők már rég lezárták ezt a dolgot veled.


Nem veszed fel a telefont, és meg van oldva. Nem fognak keresni, nem fognak rád egy telefonnál több energiát szánni, szükségtelen lakhelyet váltani.

2014. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!