Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kuzdhetnem le ezt a...

Hogyan kuzdhetnem le ezt a tulajdonsagomat?

Figyelt kérdés
Tulzottan torekszem folyamatosan arra, hogy minden amit csinalok tokeletes legyen, ez az eletem minden teruleten igaz, az iskolaban 2het mulva erettsegizek es mar aludni se birok felek mit fognak mondani masok ha elrontom es en hogy fogom magam erezni ha hibazok, felek hibazni , nagyon bizonytalan vagyok magamban es ha valamit elrontok napokig hetekig kepes vagyok magamat emeszteni es ez elegge idegorlo, folyamatosan a multban elek, probalok mindenkinek megfelelni es rossz hogy tudom ez nem lehetseges.. mit tegyek ez ellen? 18/l
2015. ápr. 26. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Ronts el valamit (ne az éretségit), és akkor meglátod, hogy nem történik semmi tragikus, ezért túl tudsz majd lépni rajta.
2015. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vagy, most azonnal abbahagyhatod a tanulast, akkor is at fogsz menni. Az erettsegin nem fog senki megbuktatni, meg akkor sem, ha nem tudsz semmit.. csak azt ne mondd semmire, hogy nem tudod. Hadovalj valamit, amire emlekszel es minden rendben lesz. En szerintem kb ha 5 orat tanultam erettsegire, megis atmentem. Legszebb az egeszben, h aruismeretbol kihuztam egy olyan tetelt, amit meg harmadikban tanultam meg temazaro dogara, es egyseruen szinte szorol szora bekattant, mintha lattam volna magam elott a konyvet! Neked is igy lesz, ne gorcsolj ;)
2015. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!