Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy valami hiányzik az életetekből?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje azt érzem,hogy valami nagyon hiányzik az életemből.Valami ami nagyon fontos meghatározója.Kutatom,gondolkodok mégis mi lehet az,de soha nem jutok előbre.Értéktelennek érzem magam anélkül a bizonyos dolog nélkül.Olyan érzésem van,mintha azt elvették volna tőlem,és csak egy jelentéktelen eszköz vagyok.Itt van érzem,de megfejteni nem tudom.

Ha egy kicsit közelebb kerülök hozzá,mindig elfoszlik és olyan érzés mintha egy tátongó űr lenne bennem.Egy zene mindig eszembe jutattja és

előtör az érzés.

Nem szerelemről beszélek,nem halt meg senki.Inkább egy életérzés vagy nem is tudom minek nevezzem.


2015. ápr. 26. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nap érzem...
2015. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy amire te gondolsz az szerintem az önazonosság.
2015. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem az önazonosságot mondanám.
2015. ápr. 26. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor passz.
2015. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tippjeim miért érzed ezt: nincs barátod/barátnőd nincs álmod amit megakarsz valósítani vagy csak nem tudod megvalósítani
2015. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi a veget nem olvastam vegig
2015. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!