Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szoktátok néha azt érezni,...

Nem szoktátok néha azt érezni, hogy elpocsékoltok értékes időt az életetekből?

Figyelt kérdés
Annyira rossz érzés amikor hirtelen rámtör ez az érzés. Valamit akarok csinálni, de közben mégsem. 21 éves vagyok, sokak szerint még fiatal, én viszont még így is azt érzem, hogy rengeteg olyan évem volt, amiben "nem alkottam maradandót" és emlékezetes dolgot. Vágyaim, álmaim vannak, de nincs elég motivációm hogy neki lássak. Sokszor azt érzem, azzal amit éppen csinálok, hiába élvezem, időpocsékolás. Ti mit gondoltok erről?
2015. márc. 14. 04:42
 1/4 anonim válasza:
Én is így szoktam lenni, és elég rossz érzés... Pedig csak 17 éves vagyok.
2015. márc. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

19 éves vagyok, de az egész eddigi életem el van pocsékolva. Egyáltalán nem úgy éltem, mint a többi ember, egész tizenéves koromban csak a gép előtt ültem. Nem bandáztam kint barátokkal, nem jártam el bulizni, nem helyeztem le az életem alapjait, kapcsolatokat nem alakítottam ki, és most ott tartok, hogy tök egyedül vagyok. Már nem akarok a gép előtt dögleni, a szobában élni, de nincs egy haverom se, nem tartok sehol az életben, a jövőm is tök reménytelennek tűnik. Meg nem is érzem magam készen az életre, amikor még kapcsolatokat se tudok kialakítani egyáltalán.

Úgy érzem jóvátehetetlen hibákat követtem el az életem eddigi részében.

2015. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De szoktam érezni. Mindenki szokta szerintem. Lehet, hogy újta mondok, de talán nem: a múlton úgysem tudsz változtatni. Tanulj belőle (elpocsékolt évek) és próbáld meg a jelenben kiküszöbölni. Ha azon rágódsz mit nem tettél meg akkor csak rágodsz és agyalsz felette, ahelyett, hogy ténylegesen megtennéd azt a lépést a jelenben, hogy ez változzon valamilyen formában.
2015. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig ezt érzem valahányszor a gépem elé ülök és valóban jó ratyi érzés :/ De túlélhető trauma. 14/L
2015. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!