Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha így érzek?

Normális, ha így érzek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban törnek rám olyan érzések, hogy nekem biztosan sosem lesz esküvőm (holott ha idősebb lennék egy tizessel sem lenne midnen veszve még). A korombeli ismerősök sorra mennek férjhez, és kicsit fáj a szívem a 3 méteres uszályos ruhák meg a 6 méteres fátylak miatt. (tudom, amíg nekem az esküvő legnagyobb szenzációja a fehér ruha, addig még nem vagyok rá érett)

Ezentúl meg ugye otthon ülnek a sok szobás luxuslakásokban, és boldogok.

Nekem meg abból áll az életem, tanulok, dolgozok, és a legnagyobb örömöm, hogy a számlák befizetése után nem állunk még mínuszban, és fél évente vehetek magamnak is valamit, ha összekuporgatom rá.


Normális, ha néha szomorú vagyok?


2015. ápr. 29. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, de ha lesz esküvőd, utána sem leszel boldogabb. Lehet, hogy közhely, de a boldogságot magadban kell keresned. Én házas vagyok, a férjem az esküvőnk óta nem foglalkozik velem, talán jobb lett volna ha össze sem házasodunk, nem ettől függ a boldogság. És hidd el a sok szobás luxuslakásban sem boldog mindenki.
2015. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ezt sok-sok olyan nő érzi akinek jelenleg stagnál az élete. Nem is lenne ilyen erős az érzés, ha a környezetedből nem mostanában házasodnának néhányan. Ilyenkor megadat sajnálod hogy még nem tart ott az életed. Legjobb nem szomorkodni, hanem ötleteket, inspirációkat gyűjteni az esküvőkön. Majd eljön az idő amikor hasznosítani fogod ezeket az ötleteket. A fehér ruha a legtöbb nőnek az esküvő szenzációja, mert kicsi lány koruk óta a legtöbb nőbe bele van kódolva a menyasszonyság várása.
2015. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!