Mit tegyek magammal?

Figyelt kérdés

15/f

Úgy érzem magam, hogy én vagyok a társadalom legmélyén, meg hogy én egy különc vagyok.

Nem vagyok olyan mint a többiek, visszahúzódó vagyok. Nem megyek el sehova. Alapbol mert nincs pénzem, anyuék nem tudnak adni zsebpénzt. Nem szeretek piálni, nem dohányzom. Olyan mintha én nem is ide tartoznék. Egyfolytában itt degradálom magam, hogy én milyen béna vagyok, nem tudok semmit. Nincsenek barátaim se.... És alig érti meg vki, hogy mért nincs.



2015. máj. 2. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Akarok egy barátot, akivel kiállunk egymásért, sok dolgot csinálunk, elmegyünk mindenhova meg ilyenek. Hiába próbálom felhívni magamra a figyelmet, nincs egy olyan mint én :(
2015. máj. 2. 23:26
 2/4 A kérdező kommentje:
De alapbol én visszahúzódó vagyok. Meg társaságban kényelmetlenül érzem magam. Meg a hasonlók
2015. máj. 2. 23:28
 3/4 anonim válasza:
Szedd össze magad , legyél többet társaságban, mert ha már nem lesz kötelező suli akkor teljesen egyedül leszel.
2015. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont leírtad amit én érzek! Igaz, nekem van egy jó barátnőm, legalábbis biztos, hogy az volt, de most folyton veszekedünk... Bróbálj esetleg bekerülni egy valamilyen csoportba pl. sportban vagy vmi szakkör (igaz, nekem ott sem igazán sikerült változni, de hátha te nagyobb sikerrel jársz...).
2015. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!