Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok, nem valami jó tanuló(csak azért írom le, mert hátha valakinek eszébe jutna egyetemre küldeni), de ha valamit elhatározok akkor abba mindent bele adok. Mindjárt itt az érettségi, de utána semmilyen tervem nincs a jövőre nézve. Talán vállalok nyári munkát,közben meg kitalálom mi legyen, de talán ti tudnátok segíteni, ötleteket adni vagy valami. Voltatok már ilyen helyzetben? Valami szakmában gondolkozom, de okj-s tanfolyam keretén belül tudnám csak megszerezni, esetleg vannak olyan munkák, ahol óriási üresedés van, talán még viszonylag jól megfizetik és könnyen betanulható? Nem az a bajom, hogy tanulni kell, csak nincs ötletem mi legyen velem a jövőben. Tudom, hogy valamit kezdenem kéne magammal, ezért gondolkodok rajta állandóan. Előre is köszi a válaszokat!

2015. ápr. 23. 18:15
 1/2 HSz76 ***** válasza:

[link]


Nincs semmi szakma ami érdekelne, szeretnéd csinálni?

Nézd végig egy okj-s suli képzési listáját, hátha megtetszik valami.

Menj be érettségi után a munkaügyi központba (már lehet nem ez a nevük), és érdeklődj ingyenes oktatásokról.

És ott a fenti lista is.

Sok sikert!

2015. ápr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél, körül is nézek az oldalon és mihelyst meglesz az érettségi, azonnal megyek a munkaügyibe lehetőség szerint persze. :)
2015. ápr. 24. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!