Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy egy ideig...

Miért van az, hogy egy ideig mindenki csodál engem aztán utána már senkit nem érdeklek?

Figyelt kérdés

Pl. megismerek valakit, azt mondja hogy szép vagyok meg aranyos, stb... Egy ideig mindenrol el tudunk beszélgetni normálisan. Mindig felhív meg stb.. Látszik rajta, hogy érdeklem és akar velem találkozni és meg akar ismerni! Viszont utána pár hónappal már nem érdeklem.. és ez nálam már azóta így mukodik, hogy az eszemet tudom! Egyszeruen pár hónapig jóban vagyunk, szinte legjobb barátok, aztán egyik pillanatról a másikra már nem beszél velem úgy ahogy ezelott.. Nem akarnak velem találkozni sem!

De legalább tettem volna nekik valamit! Csakhogy én senkinek semmit nem tettem, és úgy is ezt csinálják.. Aztán azt szokták mondani: Tudod, ilyen az élet... néha hozzáteszik, hogy "majd még felhívlak"..

Miért van ez velem?? Valóban nem vagyok csúnya, inkább szépnek mondanám magam, de nem vagyok elszállva egyáltalán és semmit sem teszek, hogy ezt érdemeljem! Az én lelkem túl gyenge ehhez..


2010. febr. 23. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű,hogy a külsőd miatt van.

Minden ember először külsőleg ismeri meg a barátját.Ha így szimpatikus akkor jön az ismerkedés,beszélgetés.És itt jön a lényeg.

Valószínű,hogy külsőleg semmi gond nincs veled,de pár hét vagy hónap után egyszerűen unalmas vagy fárasztó vagy..

Mivel ennyi idő után az ember hamar észre veszi ha valaki nem jó beszélgetőtárs,és nem lehet vele miről dumálni azt bizony ki finoman("majd hívlak jó?") vagy durvábban( "ilyen az élet" vagy "bocs,de nem kellesz stb") szöveggel rázzák le.

Én is voltam már így,hogy megismerkedtem egy hölggyel aki az első találkozáskor szimpatikus volt.Elkezdtünk beszélgetni,és hamar kiderült,hogy unalmas szegénykém,és nincs semmi témája,csak az,hogy ő milyen jól néz ki,és éppen ki bámulja őt.Nem lehetett vele semmiről sem beszélgetni,mert nem szerette a könyveket így nem olvasott soha.Nem szerette a filmeket így a filmek is kiestek.A zenéről nem volt véleménye,sőt inkább semmiről nem tudott saját véleményt mondani..Pár beszélgetés után bizony én már menekültem,mert már nekem volt kínos,hogy nincs közös témánk...Elképzelhető,hogy veled is így van..

Ezt nem sértésnek szántam,de vannak ilyen típusú emberek is akik bármit tesznek fárasztóak...(ahogy vannak olyan emberek akik külsőleg hogyis mondjam...nem szépek,de olyan kisugárzásuk,humoruk van,hogy mindenki oda van értük)

2010. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem van humorom, ezt biztos forrásból tudom :)

Nem vagyok fárasztó, bár néha hulyének tettetem magam, hogy ki tudjak mászni mondjuk egy kínos helyzetbol! Volt, aki azt mondta hogy nem is emlékszik mikor érezte magát olyan jól mint velem.. Amúgy nem szoktam magamról beszélni, csak a nagyon minimálisat, néha még az is sok!

2010. febr. 23. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Oka pedig van ha mindig és hamar lekoptatnak!

Ha mindenről lehet veled beszélgetni,és humoros is vagy akkor miért csinálják ezt veled?

Tényleg jól írták,általában azokat szokták így lekoptatni akik rém unalmasak..

2010. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kifogytok a témákból... ha annyira egy hullámhosszon vagy vkivel, akkor egy idő után úgyis tudod mit reagálna a másik. Talán ez szerepet játszik benne.
2010. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet ha mi ketten megismerkednénk, te lennél a feleségem! nem érdekes? ki tudja? nem tudhatod, lehet éppen a leendő férjed írta ezt a választ!
2010. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
AZ a baj a kapcsolatokkal,hogy eleinte izgalmas minden,ismerkedés,stb,van beszédtéma,nincs gond.Aztán eltelik néhány hónap,és kezd kissé laposodni a dolog,lanyhul a férfiak érdeklődése.Én is néhány hónapja ismerem a barátom,magamon kezdem észrevenni,hogy megszokottnak látok már 1-2dolgot.Na ilyenkor kell valamit tenni.Teljesen ellenkezőt,mint amit megszokott a férfi.Pl.ha eddig elérhető voltál mindig,akkor néha ne legyél az,meg hasonlók,valahogy fenn kell tartani a vadászösztönüket,mert egy idő után ha teljesen magukénak éreznek,nem törik már annyira magukat.Valami izgató ruha,üzenet sem árt időközönként,vagy egy érdekes program,hogy mindig legyen valami új élmény.Különben nálam is volt már ilyen,én is úgy éreztem akkor hogy biztos unalmas vagyok,de ha jól egymásra talál 2ember,akkor ilyen gondolat biztos nem jut az ember eszébe.Ha meg valakinek unalmas vagyok,akkor mehet a sunyiba,úgyhogy fel a fejjel,jön majd olyan pasi aki sokáig melletted marad majd,nem kell elkeseredni:)
2010. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Itt most nem párkapcsolatra gondolok, nem is keresek pasit! Szimplán kapcsolatokra, pl. barátság! Velem tényleg mindenrol el lehet beszélgetni bizalmasan és nyíltan is.. Minden hulyeségbe benne vagyok, akkor nem lehetek unalmas személyiség :) Szerintem senki nem szereti úgy az életet, ahogy én.. Viszont ha megszakad a kapcsolat, amirol beszéltem és utána mondjuk pár hónapra rá találkozunk, nagyon tudunk orulni egymásnak, jobban mint ezelott mikor megismerkedtunk!

Azt hiszem, az ember mindig az ismeretlent tartja izgalmasabbnak, hogyha már valamit ismer az nem annyira érdekes..

2010. febr. 24. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, csak fiúban. Mindenkivel jóban vagyok, de mindenkinek van egy legjobb barátja akivel együtt mennek mindenhová, együtt tesznek mindent. Velem sokszor csak akkor állnak le, hogy megkérdezzék, hogy hogy vagyok, ha éppen kettesben vagyunk és senki más nincs akivel beszélgethetnének.

Amúgy én is benne vagyok minden őrültségben, a humorom is rendben van, sőt állítólag a szövegem is jó.

Egy lány van aki keresi a társaságom és nagyon jól el szoktunk dumcsizni, naponta és sokat, egy hullámhosszon vagyunk mindenben, de sajnos neki van barátja.

2010. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!