Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira egyedül vagyok, hogy...

Annyira egyedül vagyok, hogy félek nincs más kiút csak a halál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rettenetesen maganyos vagyok. Minden emberi kapcsolatom csak csalódást és fájdalmat hozott.


Én úgy érzem mindent beleadok, sokat megteszek azért akit szeretek mégsem kapok viszonzást.


Az, aki állítólag szeret, elment külföldre dolgozni és nem törődik velem, amikor mondom neki, hogy rettegek attól, hogy nem fog visszajönni lehülyéz és lelép, hogy ne tudjak írni neki.


Pánikrohamaim vannak attól, hogy hiányzik, soha nem voltunk ennyi időt külön, de ezt nem mondhatom neki, mert félek mérges lesz.


Egyszerűen nem tudom mihez kezdhetnék, megőrülök ettől a tehetetlenségtől, elkap a pánik ha belegondolok, hogy nincs mellettem és már az is megfordult a fejemben, hogy öngyilkos leszek, mert mást már nem tudok tenni azért, hogy megszűnjön ez az érzés.


2015. máj. 15. 23:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ami miatt kiírtam, hogy dobj egy privit, az az utolsó kommented.Ajándék az élettől? Utolsó ajándék? Nem, ezt rosszul hiszed,a véletlenek összejátszásába nem kell többet belelátni, mint ami.

Lehet rosszul látsz,érzel dolgokat.

Ugyan nem vagyok szakember, de szerintem pár dologra rá tudnék világítani, mondjuk lehet nem sokat segítene,nem tudom.

Ami a lényeg,mindig van megoldás!

Az öngyilkosság soha nem az.

10-es voltam.

2015. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Írtam üzit.
2015. máj. 16. 00:05
 13/23 anonim válasza:
63%
A hétvégém és a jövő hetem be van táblázva, de ha gondolod, megnézheted velem a Juventus-Barcelona BL döntőt. Ha nem nyer a Juve, akár együtt is beleugorhatunk a Dunába.
2015. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Feri, ezen elmosolyodtam :) jól esett :)
2015. máj. 16. 00:23
 15/23 anonim válasza:
100%
Mondom neked, jó meccs lesz! Még a del Piero mezemet is előbányászom a spájzból. Gondold át, 12 év után újra döntős a Juventus. Forza Bianconeri!!
2015. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs miről beszélsz, mert nem nézek focit, de akkora hangulatot csináltál neki, hogy még meg is nézném :)
2015. máj. 16. 00:32
 17/23 anonim válasza:

??!?!

...


Ezen a helyzeten sürgősen változtatni kell!

Először is, hallgasd meg a Juventus himnuszát, ettől jobb kedvre derülsz:


https://www.youtube.com/watch?v=j2etPUmHUbs

2015. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Forza Juve!

Alex mez bekészítve, frissen vasalva! :D

2015. máj. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért menekülnek el előled, mert túl nagy terhet rak pl. a legjobb barátodra, párodra stb. az, ha minden megoldást csak tőle vársz, és úgy kell éreznie, hogy az egész életed tőle függ. Az ilyen felelősséget nagyon nehéz elviselni még akkor is, ha nagyon szeret valakit az ember.


Esetleg némi enyhülést jelentene a problémára, ha mondjuk 3 igazán jó barátod lenne. Akkor egyiküknek sem kellene azt éreznie, hogy élet-halál kérdése az, hogy mondjuk pont most felveszi-e neked a telefont.


És az sem árt, ha van néhány jó ismerősöd, akivel nem vagytok lelki társak, de el tudtok menni közösen programot csinálni néha, mondjuk együtt görkorizni. Ha már családod nincsen, csak egy ilyen kis több elemből álló baráti-ismerősi háló nyújthat elég biztonságot az embernek ahhoz, hogy ne érezze folyton azt, hogy teljesen a semmibe hullik.

2015. máj. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Énis ebben a helyzetben vagyok.Amíg jó munkám volt és segítettem mindenkinek mindenben, addig rengeteg ember volt körülöttem.Aztán egy baráti szívességnek köszönhetően elvesztettem a munkám,azóta senki sem keres,az egyetlen legjobb barátom elköltözött vidékre.Öt éve együtt vagyok a barátommal de őt csak a pénz érdekli és csak megszokásból van velem.Én meg mindennél jobban szeretem de ő engem nem.Egyedül az anyukám van aki miatt ittvagyok még, mert nem szeretném egyedül hagyni és biztos hogy nagyon szomorú lenne. Apukám meghalt tavaly,akinek egész életemben csak csalódást okoztam.Egy rakás szerencsétlenség vagyok,csak gondot okozok mindenkinek.Sokszor elegem van mindenből,főleg magamból hogy ennyire alkalmatlan vagyok bármire.

Alig tudok sokszor kimenni az utcára és ha tudom előre hogy hozzá kell szólnom egy idegen emberhez sírógörcsöt kapok.Sokszor bánt miatta a barátom hogy kimenekülök a boltból ha sokan vannak a közelemben vagy lökdösnek.Azt hiszi hogy direkt csinálom pedig érzem hogy el fogok ájulni ha nem jutok ki.Semmi jó dolog nem történik velem.Még egy kicsit reménykedem benne hogy valami jó irányba fog változni...

2015. máj. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!