Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira egyedül vagyok, hogy...

Annyira egyedül vagyok, hogy félek nincs más kiút csak a halál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rettenetesen maganyos vagyok. Minden emberi kapcsolatom csak csalódást és fájdalmat hozott.


Én úgy érzem mindent beleadok, sokat megteszek azért akit szeretek mégsem kapok viszonzást.


Az, aki állítólag szeret, elment külföldre dolgozni és nem törődik velem, amikor mondom neki, hogy rettegek attól, hogy nem fog visszajönni lehülyéz és lelép, hogy ne tudjak írni neki.


Pánikrohamaim vannak attól, hogy hiányzik, soha nem voltunk ennyi időt külön, de ezt nem mondhatom neki, mert félek mérges lesz.


Egyszerűen nem tudom mihez kezdhetnék, megőrülök ettől a tehetetlenségtől, elkap a pánik ha belegondolok, hogy nincs mellettem és már az is megfordult a fejemben, hogy öngyilkos leszek, mert mást már nem tudok tenni azért, hogy megszűnjön ez az érzés.


2015. máj. 15. 23:03
1 2 3
 21/23 Bence_ ***** válasza:
Pszichológus!
2015. máj. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A 20-asnak is: Ne reménykedj a csodában, hanem fordulj pszichológushoz.
2015. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Keress valakit akivel beszélgethetsz és ne gondolj az öngyilkosságra azzal csak fájdalmat okoznál mindenkinek..ha gondolod írj és beszélgethetünk...(én is rettegek a magyánytól)
2015. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!