Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy egyszerű...

Miért érzem azt, hogy egyszerűen utálom ezt az országot?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ez sokaknak sértő kérdés mert igazi magyar pártik meg hasonlóak,de egyszerűen nem értem,hogy mi a baj velem?!Kiskorom óta azt hajtogatom,hogy nem szeretek itt lakni költözzünk el az országból.Anya azt mesélte,hogy azt hajtogattam,hogy menjünk haza,de hova haza amikor itt lakunk?1-2 éve az általános iskolai tanárom azt mondta,hogy úgy mentem fel első osztályba,hogy én úgyse itt fogok lakni és tanuljunk inkább több idegennyelvet mint sem mást.Nem a lakóhellyel van baj,mert ez a 4. hely ahol lakom és ugyan az az érzés.Mi a probléma velem?
2015. máj. 24. 16:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem kertelek. Mert ez egy szar ország. Szar politikusokkal.
2015. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Hogy te miért érzel valamit, azt csak te tudod kideríteni.

Ha magad nem tudod, akkor mehetsz pszichológushoz.


Honnan tudná itt ezer ember abból,amit leírsz, hogy mit érzel?

Még szakembernek is -aki évekig tanulta, hogy kibogozza mások érzéseit- komoly munka lenne.


Kivéve persze a mindenkori első válaszolót, aki egyből kihasználja a lehetőséget a köpködésre.Vagy a témára, vagy a kérdezőre, vagy csak úgy általában.


Szóval, mint általában majdnem mindig, az első választ nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod.

2015. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!