Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nagy bunkóság ez az...

Nagyon nagy bunkóság ez az osztálytársamtól?

Figyelt kérdés

Osztálytársam lány és szerintem kihasználja a barátnőmet. Tudom, hogy ez nem az én dolgom, de mar zavar a szemétsége.

Sokszor felmegy hozzá és kéreget ételt meg csokit csipszet ilyesmiket. És ha nem kap akkor meg elkezd hiztizni. Amikor meg neki van valami hasonlója, irigy és amikor a barátnőm kér nem ad neki csak nagy nehezen. És amikor lent vannak játszótéren és vakfogóznak mindig csal és szegény barátnőmnek mindig ott kell egy órát keresnie.

És ez csak pár dolog. Az lenne a kérdésem, hogy közbe lépjek?

És szerintetek is szemétség ez tőle?



2015. máj. 26. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Lépjél közbe!
2015. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, de nem tudom hogyan. Tudna valaki segíteni?
2015. máj. 26. 20:49
 3/8 anonim válasza:
Igen. Hívd fel rá a barátnőd figyelmét hogy esetleg kihasználja hátha rájön ő is hogy nem kéne ezt hagyja. Oké hogy nem a te dolgod... Vagyis részben az mert ő a barátnőd és kell szólj neki ha úgy látod valamit nem csin jól vagy valaki kihasználja. Én mindenesetre nem engedném hogy valaki így kihasználja a barátnőm.
2015. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat! Mindenképpen közbe fogok lépni.
2015. máj. 26. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Ömm, izé... Nem azért, hogy megbántsalak vagy ilyesmi, de észrevettem, hogy xy valahogy nem úgy viszonyul hozzád mint te hozzá. Szerintem kihasznál... Lehetnél vele kicsit óvatosabb.
2015. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 ezt, hogy érted?
2015. máj. 27. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Mond neki ezt vagy ilyesmit.
2015. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, rendben érrem. :) köszi a válaszokat. Megfogom neki mondani.
2015. máj. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!