Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az nagy bunkóság, ha ez...

Az nagy bunkóság, ha ez motivál az edzésre?

Figyelt kérdés

Az alakomat apámtól örököltem, aki magas, vékony, mint én. És a motivációm, hogy nyáron ha megyünk nyaralni, és egymás mellett fogunk sétálni, akkor én legyek az izmosabb 17 éves lány létemre. És hogy... ne jó, ez elég... furán hangzik, de az, hogy ezt az emberek is észrevegyék.

Meg sokszor még az is, hogy a korombeli fiúk átlagánál izmosabb legyek, és én legyek az első "kigyúrt" lány az osztályból. Egyébként osztályszinten a 3. legizmosabb vagyok, az első kettő fiú.


Ilyenkor olyan hülyén érzem magam, és bűntudatom vasn, hogy ilyenekre gondolok, de ez hajt edzés közben. Ez nagyon bunkó dolog? :S


Ui.: Csak úgy megjegyezném, hogy amúgy nem nézem le azokat, akik vékonyak/kövérek/nem mozognak. Csak ha esetleg valakinek ez jött volna le a szövegből. Szóval ilyenről szó sincs.



2015. ápr. 24. 21:48
 1/8 lizasiohie válasza:
Hát szerintem az nem túl szép ha egy lány nagyon izmios.... legyen lapos a hasa, feszes a vádlija és vékony a karja! De a kigyúrt hatalmas vállaktól frászt kapok. De ez személyes vélemény, lehet h valakinek meg pont az jön be. Amugy pedig nem bunkóság mert edzés közben valami kell motiváljon, az meg mindegy hogy mi... csak apukád inkább ne tudja meg
2015. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha neked ez a fontos, és másoknak nem ártasz vele, tedd amit szeretnél!


Arra azért számíts, hogy az általános normák miatt megjegyzéseket, furcsálló hozzáállást tapasztalhatsz.

2015. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok és nem is zeertnék bodybuilder lenni!!!!! Nem hiszem el, hogy ha azt írom, hogy izmos, egyből szinte MINDENKI Toldi Zsuzsira gondol... Kb ilyen szeretnék lenni: [link]
2015. ápr. 24. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:
ez a csaj nem kigyúrt, hanem nagyon szép alakja van, és látszik hogy többet ad a sportolásra, mint a lányok 80-90%a
2015. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is. Azért is tettem idézőjelbe a kigyúrt szót.
2015. ápr. 26. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te még nem vagy ennyire izmos, és csak 2 fiú izmosabb nálad, akkor milyen tunya srácok lehetnek már az osztályodban! :D
2015. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát... pedig tényleg csak ketten izmosabbak. :D Nem szeretném lenézni őket, vagy valami, de pl van egy 150 kg-hoz közeli gyerek is, meg 2-3 olyan, aki vékonyabb nálam.
2015. máj. 2. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Középiskolában? Gyenge felhozatal lehet...:D
2015. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!