Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Mért...

Miért vagyok ilyen? Mért csapódnak hozzám a csajok?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és azt vettem észre, hogy néhány csaj az osztályomból rámragad. Mindig kéedezik hogy mi a véleményem, milyen ruhákat hordok stb. Komolyan még a wc-be is utánam jönnek. Hiába mondom nekik, hogy kopjanak le, meg hagyjanak békén, megsértődnek aztán másnapra elfelejtik. Mintha engem tekintenének a példaképüknek.

Jó elismerem egy kicsit menő vagyok, de nem vagyok az a hülye lány a filmekből, akinek hűséges követői vannak. Mit csináljak már, hogy leszálljanak rólam?


2010. febr. 27. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél fel kockás nadrágot :)
2010. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy-egy tüske is kapóra jöhet.
2010. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azok a "hülye lányok a filmekből" akiknek hűséges követöik vannak, nem biztos, hogy hülyék, sőt általában nagyon is tudják, hogy mit csinálnak.


Lehet, hogy a társaid számára Te valamilyen példakép lennél, akire szeretnének hasonlítani. Nekik még talán nem alakult ki az egyéniségük és benned látják azt, amilyenek ők is szeretnének lenni.

Inkább beszélgess velük, tudd meg, hogy pontosan mit is szeretnének tőled. akkor Te is tudni fogog, hogy mit tegyél velük.

2010. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon idegesítenek pofozd fel az egyiket. Durva módszer, de beválik. De csak ha nagyon ki vagy akkor.
2010. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne legyél kicsit se menő...
2010. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!