Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit változtassak, hogy más...

Mit változtassak, hogy más legyek? :[

Figyelt kérdés
lusta önző egoista vagyok sokak szerint.. szeretnék kedves segítőkész meghallgató problémamegoldó lenni... segííítsetek kérlek:/
2010. febr. 27. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar az elso lépést megtetted a javulas felé,mert rajottél,hogy sokan igy latnak,és te valtoztatni akarsz ezen!Apranként szépen meg tudsz valtozni!
2010. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elöször is hány éves vagy? Ha saját magadtól észre vetted az már jó. Elöször az agyban kell elhtározni a dolgot, utána ird le kinek mit szeretnél segiteni.Legyenek jó céljaid!
2010. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg jó,hogy rájöttél...ez már az első lépés.Próbálj ki jó cselekedeteket.

Pl: kérdezd meg barátaidat,anyukádat ,hogy mi van vele,és tényleg hallgasd figyelmesen,ha valakinek valami baja van,próbáld magad beleélni,átérezni,és komolyan gondolkozva tanácsot adni.

Akkor ha van valamid...itt most gondolok akár egy csokira vagy akármire...próbáld ki ,hogy megosztod mondjuk egy barátoddal.Hidd el jó érzés...

Nem nagy dolog,és tényleg jobban árzed magad tőle...=)

2010. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14éves lány vagyok és ilyenekbe nemszoktam önző lenni, hogy kaja meg minden hanem hogyha bajom van sokakszerint nem hallgatom meg őket, csak magammal foglalkozok :/
2010. febr. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!