Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan dobjuk fel a minden...

Hogyan dobjuk fel a minden napokat, hogyan fogjuk fel pozitívan a dolgokat a mindennapokban is?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre egy egyszerű szemlélet elsajátítása könnyedén alkalmassá tehet:

Minden okkal történik.

2010. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát erre nem könnyű választ találni szerintem.Én mindenképpen kimozdulással dobom fel a 7köznapokat.Barátnők,szülőkhöz megyünk,nyáron robogózok kikapcsolás képen.Ezek a téli hónapok voltak unalmasak,szürkék.
2010. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jó barátom mondta egyszer, hogy kezdjük a napot egy széles mosollyal, és az egész nap máshogy alakul majd. Kinevettem eleinte, hiszen az embernek ébredéskor mindenre van kedve csak arra nem, hogy egy kiadós mosolyt varázsoljon az arcára. De aztán kipróbáltam, és valahogy nyomot hagyott bennem egész napra :) Nem egyből a rosszat láttam a dolgokban, és vidám voltam :) Próbáld ki te is ;)
2010. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10:27es válaszolónak igaza van! Ezt tényleg érdemes megpróbálni. Próbáld észrevenni minden nap az "apró örömöket", esetleg írd is le.
2010. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet,hogy mosollyal kezdje az ember a napot
2011. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!