Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek magammal,...

Mihez kezdjek magammal, egyszerűen már nem tudom?

Figyelt kérdés

2 nap múlva mindenkinek megérkezik az SMS hogy hova vették fel. Nekem még a minimun pont sem jött össze. Egyszerűen itt vagyok 18 évesen úgy hogy nem vettek fel sehova és feleslegesen próbálkoznék a pótfelvételivel. Az egész életemet a tanulsnak szenteltem ennek ellenére úgy érzem a 4 év felesleges volt. Az egész érettségim kettes lett. Néha úgy érzem nekem semmi nem sikerül. Tele vagyok bajokkal és családom is.A szüleimet kirúgták a munkahelyükről én tartottam el a családomat ez pont érettségi időszakban volt. A szüleimet sajnálom mert nincs munkájuk éppen ezért dologozom kő keményen. Én is és ők is azt szeretnék ha egyetemre mennék,de ez most nem sikerül.

Azt találtam ki nekik hogy sok pontom volt és felettek egyetemre ,nagyon jó volt látni az arcukon hogy a sok gond és baj ellenére örülnek, de a betegje lettem ennek. Ezek után nem is merem mondani a szüleimnek hogy mi az igazság.

Most szükségük van rám mert én dolgozok,de el is szerettem volna menni itthonról ,mert 18 évesen mindig csak itthon voltam és sosem volt barátom. Az egyetem lehetőség lett volna új város és új emberek megismerésére, de ezt is el szúrtam. Itt vagyok 18 évesen szűzen :( barát, és egyetem nélkül.

A fiú akibe szerelmes vagyok pedig egyáltalán nem foglalkozik velem, pedig már 4 éve szerelmes vagyok bele, le tiltott fbról,és veszi fel nekem a telefont ,amitől a szívem szakad meg. Egyszerűen minden rossz körülöttem. Néha el gondolkodom rajta minek az élet, mi az élet értelme...Eddig azt hittem hogy az megtalálni életünk párját és családot alapítani de nekem ez sem megy...

Egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal és az életemmel. A fiúnak aki tetszik a legjobb barátjának feltörtem az emailít és a fb ját hogy lássam mit ír vele az a fiú aki tetszik,ő feljelentést tett és házkutatás végeztek nálunk a számítógépemet pedig elvetették amit már ezerszer megbántam, tele vagyok bajokkal és semmi sem sikerül ,mindent el rontok, úgy érzem nem vagyok ebbe a világba való... Mit tehetek ? Néha komolyan el gondolkodom rajta hogy megölöm magam...

18 évesen a szüleimnél vagyok míg más a barátjánál alszik már, nem tudok szeptemberben egy rohadt egyetemet elkezdeni, eljárás folyik ellenem.. . :( egyszerűen az egész életem semmit sem ér

Semmi nem sikerül ,mindenki azt mondja nagyon szép vagyok ennek ellenére még sincs egy normális barátom úgy mint más velem egy idős lánynak .. Arról nem beszélve hogy szűz vagyok amit tiszta égőnek és gáznak találok


2015. júl. 21. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a facebook feltörés nem volt egy szép dolog, enyhén szólva.

Segíteni sajnos nem tudok, szar életed van, de ha megnyugtat, nekem is, tudom milyen érzés. Öngyilkos ne legyél, én pl már csak azért sem leszek, mert érdekel mi sül ki az életembôl, kiváncsi vagyok mi fog történni.

18f

2015. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem volt szép dolog igazából azt sem tudom hogy kell kitaláltam a jelszót, amit már ezerszer megbántam
2015. júl. 21. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a sok gond amit felsoroltál együttesen így elmondva tényleg szörnyűnek tűnik de egyenként nem is annyira borzasztó. Az hogy 18 évesen szűz vagy az csak a rib**cok szerint ciki. Az hogy kitaláltad a szerelmed barátjának az fb jelszavát hogy megnézd mit gondol rólad a szerelmed az teljesen érthető és semmi bűn nincs benne, ráadásul miért lenne az a felhasználó az ő tulajdona amikor egy forintot nem fizetett érte. Azzal hogy elvetted nem vettél el tőle valódi értéket és nem szégyenítetted meg őt a saját nevébe írogatva, szóval nem is értem hogy ez hogy lehet rendőrségi ügy, és hogy miért vehetik el ezért a számítógépedet. Marhára bunkó hogy ha ilyen miatt feljelent, inkább találna ki egy jobb jelszót, és változtatná meg. A srácot meg felejtsd el, tudom ez lesz a legnehezebb, ha valaki vissza lett utasítva az tényleg a padlón érzi magát, ez elég gyakori. És ha szar lett az értségi akkor hagy ott a tanulást, ha nem vagy jó a tanulásban akkor tényleg nem éri meg egyetemre menni és ott szenvedni egy jobban kereső állásért ahol a sok dokumentummal törölheted a napi verejtékedet mint a többi. Van más sokkal jobb munka amihez nem kell egyetem, ne hogy azt hidd hogy ez a takarítótól a portásig terjed, találd meg azt amit élvezel és nagyon jó vagy benne. Barátokat pedig szerezz bárhonnan, mert azokra lesz a legnagyobb szükséged életed során, lehet az netes, vagy hobbis barát, az idő az ami elmélyíti azt. Ezekkel a dolgokat hajkurássza mindenki élete során és a többségüknek nem sikerül. Te még nem vesztettél.
2015. aug. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!