Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet megváltoztatni egy...

Hogy lehet megváltoztatni egy antiszociális embert? (egyik barátnőm)

Figyelt kérdés
Ő tényleg az, nem csak úgy rámondom.

2015. aug. 8. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Minek akarod megváltoztatni? Hagyd békén.
2015. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha meg azt írtam volna ki kérdésként, hogy hogy felejtsem el örökre egyik barátnpmet, mert antiszoc, akkor meg jöttek volna az olyan kommentek, hogy ne felejtsem el, hanem segítsek neki.... Ebben biztom vagyok. És már erre a kommentre is számítottam.
2015. aug. 8. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha biztos vagy meg számítasz a kommentre, minek kérdezel?


Nwem megváltoztatni kell a másik embert, hogy olyan legyen, amilyennek te akarod, hanem el kell fogadni olyannak, amilyen.

2015. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert nem a rosszindulató válaszokra vagyok kíváncsi...

Nem olyanra szeretném megváltoztatni, ami nekem "megfelelne" (fuuu, de utálom ezt), hanem a betegségéből szeretném kigyógyítani... Ez nem állapot, ezzel rengeteg baja lesz még most is, meg felnőtt korában is. És nem csak neki, hanem a hozzá közel állókat is folymaatosan megbántja. Nekem meg olyan "barátnő" nem kell, aki néha csak a semmiből aggresszív lesz, nem veszi fel soha a telefont, és 2 év alatt egyszer sem volt képes eljönni velem valahova. Beülni egy kávézóba, mekizni, sétálni, átjönni, mozizni, bármi. A választás az ő kezébe volt. De csak azért nem jön, mert akkor ki kell mozdulnia otthonról és emberek közé kell mennie... Bocs, de én ilyen emberekkel nem szeretnék barátkozni.

2015. aug. 8. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Akkor miért nem hagyod a francba? Gondolkozz már kicsit!


Van egy ember, akit nem tudsz elvieslni. Miért barátkozol vele? Miért erőlteted azt, ami nem megy?


Keress olyan barátokat, akik megfelelnek az elvárásaidnak, ne másokból akarj ilyet csinálni.


Nevetséges, amit itt összehordasz, nézz már magadba kicsit!

2015. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Magadnak mondasz ellent. No comment!
2015. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én teljesen megértem,a legjobb barátnőm is ilyen. Aki azt mondja,hogy felejtsd el,annak még nem volt ilyen barátja. Attól,hogy valaki antiszoc,az nem azt jelenti,hogy a saját házában vagy megszokott környezetben (pl suli) nem tud normális és nagyon jó barátnő lenni. Az enyém akkor kezdett ilyen lenni,amikor megkapta az első laptopját,de addig még nem volt annak mondható. 1-2 évvel később elköltöztek másik megyébe,már csak szünetekben tallkoztunk (őszi szünet,téli szünet...) ott jelentősen megváltozott,túlzottan rossz irányba (más oldalról is,nem csak a szociális helyzete) de én innen hiába próbálok segíteni,nem megy. Annyi,amit mondani tudok,hogy ne add fel,próbálj meg mindent,ami eszedbe jut,mutasd meg,hogy milyen jól lehet szórakozni barátokkal az emberek között 😁
2016. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!