Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szoktál azon gondolkodni...

Nem szoktál azon gondolkodni minek élsz? Nekem egyre többet jut eszembe mit ér az élet.

Figyelt kérdés
tegyük fel gazdag vagy mindened megvan(gürcöltél érte eleget)akkor is meghalsz. ha valakinek nem a "gyerekemnekmindent" a cél akkor mi értelme az életnek.sokat gondolkodtam rajta nem tudok rájönni.sokhelyen hallottam hogy a végén a szüleid jönnek érted.ha biztosan nem így lenne rég megtettem volna.velük nem akarok találkozni.(nem vagyok tini már rég)

2015. aug. 8. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
kíváncsiságom éltet.
2015. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
"Próbáljátok meg úgy itt hagyni ezt a világot, hogy jobb legyen, mint ahogy kaptátok." Robert BAden-Powell
2015. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!