Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Egész eddigi életemben sikeres akartam lenni és ezt focival akartam elérni. Pár hónapja a Honvéd ellen sikerült egy súlyos sérülést összeszednem és az orvos szerint ennek a karriernek lőttek. Most mihez kezdjek? Ebbe a sportba fektettem minden energiámat. Szükségem van valami más dologra, amiben jó lehetek de sajnos ilyen idősen késő elkezdni szinte mindent. A zene és a színjátszás nagyon érdekel, de egyikben sincs jártasságom és talán tehetségem sincs hozzá. Mindenképp el szeretném foglalni magam valamivel ami érdekel. Egyetem mellett szerintem időm is lesz rá.

Tehát az összefoglaló kérdésem, miben lehetek még tehetséges?


2015. máj. 21. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
mi ezt nem tudhatjuk, próbáld ki magad olyan dolgokban amik érdekelnek :)
2015. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pingpong? Íjászat? Amúgy egyáltalán nem késő még bármilyen hangszeren elkezdeni vagy színjátszani.
2015. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

"miben lehetek még tehetséges"


Micsoda szerenyseg. Ha 18 eves vagy es tok ismeretlen a neved a fociban akkor abban sem voltal tehetseges.

2015. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Utolsó, árad belőled a jóindulat :)
2015. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Csak megprobalom lerangatni a foldre, mert ha magasabbra szall, sokkal nagyobbat fog puffanni a vegen.
2015. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"sajnos ilyen idősen késő elkezdni szinte mindent." Soha nem késő elkezdeni valamit! A focin kívűl mi érdekel még? A focin kívűl valami még biztos jó vagy
2015. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!