Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek magammal? Segítség?

Mit kezdjek magammal? Segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom, hogy ez a legutolsó probléma a világon, de nem jó ez nekem.

Szóval 13 éves lány vagyok, és egyszerűen unom az életem. Tudom, hogy fiatal vagyok mindenhez, nem is bulizok, nem élek nemi életet, nem használok semmi szert, egyszerűsítve megfelő a viselkedésem. Nem tudom mihiez kezdhetnék, egyedül érzem magam, nincsenek barátaim, nem tudnék kivel találkozni, kiközösítenek. Próbáltam beilleszkedni, máshonnan erőt meríteni, rajzolgattam magamban, zenét hallgattam, olvastam, mozogtam. Próbáltam megtalálni magam. Itthon is sokat segítek anyukámnak, valamilyen szinten leköt és addig is koncentrálok. Iskola időben a suliban piszkálnak, itthon a tanulás, írás leköt, de csak pár órára. Internetem van, de nem használom sokat. Van két testvérem, de nem valami jó viszonyban, és a korunk eltér eléggé. Egyszerű, egyhangú életem van, kezdek befelé fordulni, hogy ennyire nincs senki az életemben. Depressziós meg önsanyargatás nélkül viszont mehvagyok.


2015. júl. 21. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
háziállattal foglalkozás, képregényrajzolás, filmnézés, animenézés, Sims, Honfoglaló, keresztrejtvényfejtés, naplóírás, nagyszülőkkel foglalkozás, főzés, gyurmázás, festés, internetes tesztek kitöltése, rajzfilmek, a lényeg igazából, hogy találj egy hobbit. Biztos van valami, ami érdekel, legfeljebb még nem találtad meg.
2015. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van kedved akar beszélgethetnénk.is. 13/l
2015. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kiközösítés az egy borzasztó rossz dolog amiből mindenképpen ki kell vánszorognod minél előbb, mert nagyon beüthet a későbbi időkben, nem csak azért mert, most rosszul érzed magad miatta. Megváltoztatja a személyiséged, csökkenti az önbizalmad, és a szociális készségeid is romlani fognak. Ha most nem tudsz ezen változtatni akkor később is kerülhetsz ilyen helyzetbe más közösségekben. Most valószínűleg az hogy téged szekálnak az nem a te hibád, csak kell az osztályodnak egy lábtörlő akin mindenki levezetheti az aznapi feszültséget. Valamilyen kisebb feltűnő, jó vagy rossz tulajdonságod miatt választottak pont téged.

Tőlem nyugodtan kérdezhetsz privátban, eléggé otthon vagyok a témában, örülök ha tudok segíteni. :)

2015. aug. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!