Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem jött össze az...

Miért nem jött össze az életem? 29 / f

Figyelt kérdés

Egy csődtömegnek érzem magam, tipikus lúzer. Valamiért nem jöttek össze a dolgok egy olyan téren sem ami az életben fontos lehetne: munka, és nők. Persze lehet másra is fókuszálni, de bele fáradtam már a belső béke keresésébe, és szerzetes sem szeretnék lenni egy kolostorban.


Szerezzek diplomát mondták, meg folyékony nyelvtudást, lesz állásom, sőt jó állásom lesz! Lett? Nem lett, itt vagyok munkanélküliként.

Járjak edzőterembe, a testmozgás egészséges, sőt bejön a nőknek is egy formás test! Ehhez képes tegnap sérültem le az alsó hátam, most alig tudok járni.


Azt is mondják hogy a legtöbb nőnek bejönnek a magas pasik, főleg ha még valamennyi izom is van rajtuk!

Jah, azért vagyok még mindig szűz, biztos bejönnek.


El vagyok keseredve, úgy érzem részemről teljesítettem legalább a minimum elvárásokat, egy átlagos életre, de nem, nem jön össze, ezért ülök itthon közel a 30-hoz az anyukámmal, aki eltart (bár nem sokáig). Ráadásul a szívemet-lelkemet beleadtam a tanulásba és az edzésbe is - minek is????


Túl sok embert ismerek akiknek jól fizető melójuk van mindenféle diploma meg nyelvvizsga nélkül.

Túl sok embert ismerek akik, drogosok, piálnak, mégis lelépnek a legjobb nőkkel...

Akkor hogy is van ez???? Azt mondják hogy a befektetett munka megtérül, vagy nem? Mikor? 60 éves korombam?


Szóval én feladom: elmegyek valami egyszerű fizikai munkára pl. a Sógorékhoz, a megspórolt pénzt meg elköltöm kurv****. Kész. Átvertek, mostantól nem önfejlesztek, hanem önrombolok!



2014. máj. 19. 10:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid?
2014. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nincsenek. Van 1-2 haverom de ennyi.
2014. máj. 19. 11:13
 3/31 anonim ***** válasza:
A csajoknak is így adod elő magad?
2014. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
sajnos nem mindenkinek jön össze az élet.. :/
2014. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

A lányoknak szerintem inkább az jön be, ha a fiú pozitívan áll a dolgokhoz, biztonságot tud sugározni, önmagával elégedett. Ha nem az, akkor hosszútávon nem működhet a dolog, hacsak nem a lány az, aki két ember helyett is eléggé kiegyensúlyozott. (Vagy mindketten össze vannak törve, de abból sem sül ki mindig jó...). Engem akkor kezdtek el észrevenni a fiúk, mikor végre többé-kevésbé elégedett voltam magammal. Számít a kinézet, az intelligencia, de leginkább a kisugárzás, ami meg abból fakad, hogy állsz önmagadhoz. Próbálj meg pozitív lenni, ne görcsölj rá arra, hogy nincs senkid. Ha nem akarod görcsösen, úgyis jön majd.

Az baj, ha jó nőnek tartod azokat, akik drogosokkal lépnek le. Nem a küldőségek számítanak neked főleg? Mert amíg így van, addig sajnos nehézkesebb lesz párt találnod. Csináld azt, amit szeretsz. Ha a szakmáddal nincs munkád, akkor találj ki mást, amivel lehetne. Keress valami olyat, amit szeretsz is csinálni, legyél elégedett magaddal, s jobb lesz.

21/L

2014. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Sajnos ott kezdődik a baj, hogy nincsenek barátaid, viszont ezen könnyen lehet segíteni: BARÁTKOZZ!!

Én elmegyek egy buliba ott összeszedek legalább 2 havert. :)

2014. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
"Ha nem akarod görcsösen, úgyis jön majd." Ez a kedvencem. Túl fiatal vagy, látszik. Nem, nem jön majd semmi, hacsak nem teszel érte. Az én esetemben meg persze meg kell szakdni hogy a legkevesebb is jöjjön. Ennyi. Más megkapja ingyen, meg könnyen, én meg vért izzadva, vagy úgy sem.
2014. máj. 19. 12:41
 8/31 A kérdező kommentje:

A bulihoz pénz kell, bocs. Nincs melóm. De ha volna, akkor is a kersetem nagy része elmenne albérletre meg kajára. Kinek kell ez? A másik meg: ebben az országban mindeki csak lehúz érzelmileg. Sok negatív, irigykedő se**fej. Ezekkel barátkozzak? Próbáltam, de rosszul lettem tőle.


Külföld lesz a megoldás. Amerika pl. Ott pozitívak az emberek, és meg is tudsz élni a munkádból. Oda kell mennem!

2014. máj. 19. 12:43
 9/31 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nem, nem vagyok ehhez túl fiatal. 21 évesen azért elég tapasztalt már az ember. De amúgy sem kell általánosítani. Nem az a bulikban vonagló, mindenkivel összefekvő fiatal vagyok, mindig érettebbnek tartottak a koromnál.

És nem egészen így értettem, hogy jön magától. Persze, hogy tenni kell érte. De nem görcsösen. Ha elégedett vagy magaddal, akkor több embernek fogsz tetszeni. Ha pedig nem vagy vak, akkor azért észre fogod venni, ha bejössz egy lánynak, s eldöntheted, akarsz-e az illetőtől valamit. Ha kiegyensúlyozott vagy, akkor a kiszemelt lányt is könnyebb meghódítani, aki még észre sem vett lehet, de neked tetszik. Egy pont után eljut az ember oda, hogy már mindegy neki, csak legyen egy nő az életében. Ezt nem szabad. Ha nincsenek jelentkezők, akkor is igényesnek kell lenni és pozitívnak. Más se kapja ingyen. Csak ők nem görcsölnel rá a témára, megvan a saját életük, amibe persze jó lenne, egy kapcsolat, de anélkül is elvannak, élvezik az életet, vannak céljaik. A cél nélküli emberek nem vonzóak.

"Ebben az országban mindenki lehúz érzelmileg." Az országot az emberek alkotják. Olyan, hogy egy ország hozzáállása negatív nem létezik, mert az emberek a negatívak, akik itt laknak. Te is az vagy. Problémázol, hogy nincs senkid, meg munkád sincs. Ezzel te is lehüzol embereket érzelmileg. Lehet, máshol jobb, ha szerinted ez megoldás, akkor hajrá. Én éltem kinn külföldön egy évet, s nem találam a helyemet. Mostanra beilleszkedtem, pedig mindig is kívülállónak tudtam magam, nehezen ment a barátkozás is, nem hogy a párkapcsolatok. De megtaláltam azt a közeget, ahol önmagam lehetek, ahol elfogadnak, ahol azonosak a céljaink a többiekkel, s hasonlóak vagyunk, ha nem is ugyanolyanok. Neked is csak egy ilyen környezetet kéne találnod. Vállalj munkát. Bármilyet, amit azért el tudnál vállalni. (Értem ez alatt, hogy lehet akár nagyon "alja munka" is, de ne valami illegálisat, vagy olyat, amihez semmi gusztusod...) Mert ha elég nyitott vagy, barátkozol (a megfelelő emberekkel, mert vannak ilyenek!), akkor lehet szerencséd, idővel kaphatsz tisztességes munkát. Vannak hiányszakmák. Válogass azok közül. Elvégzel egy max egy éves képzést, s garantáltan lesz munkád. Ha nem is keresel jól vele, legalább keresel és ismerkedsz. Értem, hogy a végzettségeddel, nyelvismereteddel nem ez az álmod, de ha nincs más, akkor is muszáj továbblépni, sajnos.

2014. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Kösz, már választottam is szakmát: programozó leszek. Meglátjuk jobban járok-e vele, mint a mostanival...
2014. máj. 19. 14:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!