Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem született vagy lelki...

Velem született vagy lelki betegség?

Figyelt kérdés

Igazából elég komplikált de megpróbálom röviden és tömören.Egy ideje betegesen aggódok úgy minden apróság miatt. Legfőképp a jövőmmel kapcsolatban ,hogy mi lesz velem mivan ha rosszak lesznek a dolgok stb. Szörnyen negatív vagyok. A betegségekkel se állok jól ha valami bajom van a legrosszabbra gondolok(sok ideig tartó fejfájás-agydaganat)Valahogy nem tudom hova tenni ezeket a barátom is mondja meg a környezetemben lévők ,hogy néha elmegy az eszem és hihetetlen mennyi hülyeséget mesélek be magamnak és.hogy ne higyjek a netnek..Sokszor vagyok levert szomorú mert mikor boldog vagyok egyből jön valami és rosszra fordulnak a dolgok..nem merek boldog lenni :) Van egy barátom nagyon szeretem de félek ,hogy ráun a hülyeségeimre 1x. Nagyon sokat stresszelek és attól is jönnek ki rajtam betegségek. Szóval örök körforgásban vagyok.Én ilyen lennék eleve? vagy esetleg valami pszichos dolog ez?

17/l



2015. aug. 20. 22:47
 1/6 anonim válasza:
Életmód változtatás. Szörnyen stresszelő vagyok, esténként nem alszom max 2 órát mert agyalok mindenen. Engem egy csúnyán végetérő párkapcsolat ébresztett rá, hogy változnom kell. Azóta sokat változtam pozitív irányba, ha van barátod akkor biztos könnyebb lesz , és segíteni fog neked ebben :)
2015. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző vagyok, olvass könyvet, hallgass zenét, csináld azt ami elvonja a figyelmed. Próbáld megfordítani a jóra a dolgokat, mert mindennek van jó oldala. A betegség manapság meg legtöbbször lelkieredetű
2015. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Változtatnom kell az biztos csak nehezen megy ha rá is szánom magam valami közbe jön és maradok olyan amilyen.:/ Nehéz ügy...Köszi a gyors választ:)
2015. aug. 20. 23:07
 4/6 anonim válasza:
Én is nehezen változom, makacs vagyok és lusta :D csak azért írtam le, hogy én mi után változtam, hogy te ne későn jöjj rá erre, alapvetően szerintem nincs az agyaddal baj. Ilyen ez a mai világ, mindenki lelkisérült valahol mélyen :D
2015. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hm köszi a bíztatást :D Remélebb előbb utóbb észhez térek és nem kell semmi dilidoki. A mai világ sem könnyíti meg a helyzetem az biztos.
2015. aug. 20. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
ha így állsz hozzá a dolgokhoz , hogy jaj ez van jaj a van , elég a negatív gondolkodásból , légy pozitív nézd a dolgok jó oldalát , és meglátod jobb lesz tőle a világ , nem lesz több fájdalom , elmúlik a fejfájás meg stb pozitív dolog.
2015. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!