Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki elfogadja a fiút amilyen, még ha a pasi rendeleneséggel született, betegség külsőleg vagy belsőleg látszik? 20/F

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
ilyen a világon nincs. Inkább egyedül rohadnak meg. Tapasztalat.
2015. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mások alapvető fogyatékosságát elfogadom teljes mértékben. Ha párkapcsolatról van szó, nyilván játszik az is, hogy konkrétan milyen betegségről van szó.
2015. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen betegségről van szó ?
2015. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

de miről van szó?

nyilván ismerni kéne az illetőt, és akkor el lehet dönteni

2015. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 piriiiii ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy belsőleg látszik? A belső szervein, vagy a lelkén?

Én elfogadó vagyok, de azért ez sok mindentől függ.

18/L

2015. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Attól függ milyen, én farkastorokkal születtem (nyitott szájpadlás), és többszöri műtétek után még egy kis lyuk mindig van, ami a beszédemen érződik, sokan nem értenek meg elsőre, de nem aggódok, biztos lesz olyan aki így is elfogad.

16/L

2015. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is farkastorokkal születtem, és mellé még nyúlszájjal is. Tehát nekem a külsőmön is meglátszik. Sajnos 21 éves koromra semmilyen kapcsolatot nem tudtam kialakítani egy lánnyal sem, mert vagy visszautasítottak élből, vagy egyszerűen már meg sem mertem próbálni. Tehát eddig még nem találkoztam olyannal, aki elfogadna. (vagy legalább esélyt adna rá, hogy elfogadtassam magam)


21/F

2015. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

persze.

de nem mindegy miről van szó :) ha mondjuk olyan téren látszik meg, hogy agresszív, veszélyes a környezetére vagy ilyenek, akkor nem. Minden egyéb jöhetne simán.

2015. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
A nők csak a tökéletesre mennek. Ha van bármi kis hibád, akkor a szemükben nem hogy férfi, de ember sem vagy sajnos.
2015. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Belső:ami nem látszik kivülről,csak belülről lehet látni és vizsgálattal lehet kimutatni.


Külső:amit minden ember látja rajta,ruhán keresztül vagy az alatt ha olyan testrészen van. (fél kéz,végtag hiány,fogyatékosság


belső:sziv betegség,(lukas sív,sziv sövényhiány)

agy sérülése: lassan gondolkodás (dixklekszia,lassan reagál mindenre)

2015. márc. 7. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!