Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen munkát, vagy hobbyt...

Azareuss kérdése:

Milyen munkát, vagy hobbyt keressek magamnak, ami boldoggá tesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30 F vok, soha nem tudtam mivel szeretnék foglalkozni, mit szeretnék dolgozni (van több szakmám). Mindig arra tendáltam ahonnan a több pénz volt várható, illetve amerre szűkebb közösség lökdösött. Ez így meg is felelt, nem panaszkodhatom. Azonban párhete jött a felismerés: Imádok rendet rakni, főleg rendszerezni, kategorizálni a dolgokat(. Ez lehet hogy másnak nem nagy szám, de én soha nem tudtam mi az amit igazán szeretek csinálni, mindig csak azért csináltam valamit, hogy abból pénz legyen, lány, haverok esetleg szűlők elvárásának való megfelelés. Most lenne rá lehetőségem, hogy munkát váltsak, és ebben kérném a segítségeteket. Mik azok a munkák szerintetek amiben van rendszerezés, rendrakás, a takarítás az más tészta, ámbátor belefér. (Olyanról én még nem hallottam hogy felhívsz valakit, hogy jöjjön rakjon nálad rendet rendszerezze a ruhákat dvd gyűjteményed vagy akármit, pláne ha az egy 30-as férfi). Bármilyen, akár butának ható ötlet is érdekelne! Valamint, ha nem is munka, de valami hobby, ami a fentebb leírtaknak megfelel!? Jó lenne már úgy csinálni valamit a szabadídömben hogy azt öszintén élvezhessem. Minden választ nagyon köszönök!

2015. aug. 22. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Logisztika.
2015. aug. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erről az a sztori jut eszembe, amikor nem régen itt Magyarországon fogyatékosoknak kínált valaki munkát.

Gyöngyöket kellett szétválogatni színek szerint.

Amikor végeztek, elvitték a szétválogatott gyöngyöket, majd, hogy ne lássák újra összeöntötték őket és vitték újra a fogyatékosoknak, hogy válogassák.


A dolog lényege az volt, hogy az illető felvett utánuk egy csomó pénz támogatást, a válogatóknak meg kiszúrta a szemét, aprópénzzel.

2015. aug. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Termék kategorizálás árgép, vagy hasonló oldalakon.


Digitális archívumban rendszerezni, kategorizálni.

Történelmi és/vagy családfakutatás.

Könyvtár, digitalizálás.

2015. aug. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, téged mi tesz boldoggá? Ezt mindenkinek magának kell megtalálnia... Ki kell próbálni csomó mindent, aztán kiderül.
2015. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!