Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a hobbimmal nem tudok...

Ha a hobbimmal nem tudok érvényesülni, keressek más hobbit, meg amiről tudnék beszélni az emberekkel?

Figyelt kérdés
Túl jó se vagyok ebben a dologban, meg akik ezzel foglalkoznak nem valami jófejek velem, nem tudok elbeszélgetni velük az adott témáról se
2015. aug. 25. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid?
2015. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A te hobbidnak rólad kellene szólnia, nem másokról. Persze, kellemetlen, ha nem oszthatod meg másokkal, de szerintem ne ez motiváljon. Különben egy nap azon kapod magad, hogy olyan dolgot csinálsz, amit igazából nem is szeretsz, csak mások kedvéért (ugyan nem közvetlenül) csinálod. Egyébként elmondásod alapján engem is érdekelne, mi az a hobbi, ahol ilyen rossz közösségre találtál.
2015. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted,csináld, a többi igazán nem számít.
2015. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha tetszik a hobbyd akkor csináld, ne másokért hanem magadért. A többieket meg sz*rd le. másokkal beszélgetni meg nem csak a hobbydról lehet
2015. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!