Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen gyenge?

Miért vagyok ilyen gyenge?

Figyelt kérdés
Atletizálok és lovaglok, és mindkét sportban folyamatosan sírok. Mindenen. Mindig vannak kifogásaim, hogy mi miért nem megy, és az edzőim úgy érzem, hogy nem elégedettek velem.Pedig nagyon szeretnék megfelelni nekik, de nem megy. Nagyon dühösek rám olyankor, és azt mondják, hogy megvan bennem minden tehetség, ügyesség, de mégsem csinálok meg semmit. De én a kifogásokat nem azért mondom, hogy kifogást keressek, hanem azért, mert úgy is gondolom. (Pl:magasat kellett ugranom mezitláb, mert feltörte a lábamat a cipő, és mrgálltam a rúd előtt,arra hivatkozva, hogy nem megy, mert nincs rajtam cipő. Ezt lehetett volna levezetni arra, hogy FÉLEK, mert nincs rajtam cipő, de a lényeg ugyanaz. ) Mit csináljak?(olyat ne írjatok kérlek, hogy ezt le kell győzni, mert ez nem válasz)

2015. aug. 28. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Lelkileg vagy gyenge?
2015. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!