Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ahogy gondolkodok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ahogy gondolkodok? Másnál is így volt ez, vagy ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szakítottam első szerelmemmel 1 hónapja 1,5 év után, 1 hónapig se veled se nélküled kapcsolatban voltunk, most épp nélküled szakaszban vagyunk 1,5 hete nem beszéltünk, az első napokban nagyon ki voltam borulva nem akartam mást csak visszaszerezni őt, megbántam hogy szakítottam miközben okkal éreztem így akkor...szexuálisan nem vonzódtam hozzá, hónapok óta nem volt köztünk semmi, ellaposodott a kapcsolatunk túl egyértelműnek vettük a másikat, a volt párom nem tett semmit, hogy megmentsük a kapcsolatunkat, mégis magamat hibáztattam végig amiért így érzek és próbáltam ellene küzdeni, sőt most is próbálok, nagyon rendes srác és bűntudatom van, hogy már nem szerelemmel szeretem..


közben van egy srác aki tetszik nekem és én is neki, szeretne velem találkozni de mindig lemondom mert a gondolat, hogy mással vagyok rossz, félek ha vele összejönnék minden esélyem elszállna a volt barátomnál, tudom hogy el kell őt engednem , mert nem működött köztünk mégis a rengeteg emlék és hiányzik az az érzelmi biztonság amit mellette éreztem, nem tudok a tudattal megbarátkozni, hogy mégsem vele fogom leélni az életem


egyik pillanatban nagyon vágyom vissza a volt páromhoz, a másik pillanatban meg élvezem a szabadságot


Nektek erről mi a véleményetek? Bocsi ha zavaros, én is eléggé össze vagyok zavarodva.. 19/L


2015. ápr. 25. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatot ne kezdj amíg nem vagy túl az előző barátodon, mert nem szép dolog így kihasználni a másik pasit, ha nincs ló jó a szamár is alapon. Kalandozni viszont jó. Most nem egyéjszakásokra gondolok, hanem arra, hogyha bejön a pasi, kipróbálnád milyen vele, hajrá, de ne hitess el vele többet, mint amit valóban adni tudsz neki. Találkozz vele, szexelhetsz is vele, ki is teheted facebookra a kapcsolatot, tök mindegy, csak ne áltasd, ha nem szereted teljesen, ne mondd neki, hogy szereted, ha nem. Ha valami csoda folytán mégis beleszeretsz, akkor tök jó, de valószínűleg nem fogsz, ha még nem vagy túl az exeden. De ez egy jó lépés lehet, hogy túllegyél rajta.

DE!!!!! Ne használd lelki szemetesládának. Az új pasival nem téma az ex. Pont. Akkor inkább a barátnőiddel találkozz, ha csak erről tudsz beszélni. Akkor vagy kész randizni másokkal, ha tudsz más dolgokkal foglalkozni, jól érezni magad.

23L

2015. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál az első szerelmeddel?
2015. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!