Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen munkák vannak ahol...

Milyen munkák vannak ahol csak keveset kell emberekkel foglalkozni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg csak érettségim van, főiskolára nem akarok menni mert annyira jó tanuló nem vagyok. Nyári szünetekbe elmentem dolgozni, voltam már büfében és boltban is. Itt jöttem rá, hogy mennyire utálok emberekkel foglalkozni, nem tudom miért de rosszul vagyok ha az a sok idegen a problémáival meg a bunkó stílusával jön hozzám (persze vannak kivételek). Ha irodai munkáról lenne szó akkor azon belül mi? Munkatársakkal nincs bajom, őket nyilván nem akarom elkerülni, mert az más. Vmi tanfolyam esetleg még? Előre is köszi a válaszokat!
2015. aug. 31. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Adminisztratív munka, rendszergazda esetleg, raktáros.
2015. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dolgozhatnánk együtt :D

Én is hasonlóan szeretem az embereket a problémáikkal együtt... ezért vállalkozást csináltam (internetes), 1 alkalmazottam van, de mindig hamar felmond, mert nincsenek ügyfelek és egyedül dolgozik az irodában :)

2015. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!