Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félelem legyőzése. Javaslatok?...

Illmatah kérdése:

Félelem legyőzése. Javaslatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Régóta félek főleg természetfeletti dolgoktól, földönkívüliektől, stb. Tudom, hogy nem léteznek, nem kell tőlük félni, de a tudatalattim ettől függetlenül "felpörget", így például nem tudok elaludni este. Tippek, trükkök?

Még valami: Könnyű meggyőzni a tudatalattimat. Tehát egy sorozat, egy film, ami segít... Ilyen volt pl. a 3. típusú találkozások film, X-Testers sorozat.

Korral jár? Egyszer elmúlik? Normális, vagy forduljak orvoshoz:)? 12/F



2015. aug. 31. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én 16 éves vagyok és a sötéttől félek.(a tesóm miatt) Amikor én is féltem a természetfelettiektől elképzeltem magamba hogy az ablakokra és az ajtóra fényes sárga huzalokból rácsot csinálok amin nem lehet átjutni sehogy, utána magamat is körbe vettem ilyesfajta pajzzsal. [Van egy másik is de, az ebben az esetben butább. Imádom a kígyókat ,de nem tarthattam ezért elképzeltem egyet és olyannak képzeltem hogy a legerősebb a világon és engem véd alvás közbe.]
2015. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, remélem segített még ha egy kicsit is.
2015. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Baumann Gergő válasza:

Meselek egy sztorit a felelemrol!

gondolj bele hogy a szobadba mesz este lefekudni,es az agyadon ott van valami,de te nem latod, hogy mi az mert a takaro rajta van es eltakarja.te bizonyosan felsz tole mert nem tudod mi az,kimenni nem tudsz mert valaki bezarta az ajtot.szval ott vagy szemben azzal a valamivel

es nem tudod hogy mit csinalj.

Nos gondolj arra hogy a felelem a te szupererod,hiszen amikkor az ember fel hatalmas lesz az adrenalin szintje,epp ezert ilyekor 100* gyorsabb lennel 100*magasabra ugranal 100* erosebb lennel 100*tovabb tudnad visszatartani a lelegzeted es meg sorolhatnam.

erre kell gondolni, es a felelemkelto leny (ami alt a te kepzeleted szulemenye)o nem erzi a szuperrot hiszen o nem fel.szerintem abba a szobaba ahol vagy es felsz ott te vagy a legerosebb es mindenkinek toled kene felnije.a felelem az ember tarsa ami az elete vegeig kovetni fogja.A felelmet nem legyozni kell hanem uralni!

2015. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!