Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvesztettem az életem felett...

Elvesztettem az életem felett az irányítást. Mással is történt már ilyen? Minden rossz!

Figyelt kérdés

Kicsúszott a lábam alól a talaj!

Pedig én mindig erős voltam,megoldottam a problémáimat,vagy épp nem lovagoltam rajtuk sokáig. Mertem lépni,kezdeményezni,nyitott voltam....

És minden megváltozott kb úgy 1-2 éve.

Kiköltöztünk külföldre a párommal,nyelvel vannak nehézségek és ez nagyon zavar mert így nem érzem magam biztonságban. Otthon kellett hagynom a barátaim,családom, közben elvesztettem a nagymamámat és el sem tudta tőle búcsúzni. Otthagytam az álommunkámat, 4 szakmám van, itt pedig csak vergődök és alantas gyári munkákra vagyok jó. Nem merek nyitni az emberek felé ,nem érdekel semmi,nincsenek barátaim, párommal is vannak gondok,nincs szex-és nem értem miért. Nem érzem magam sem nőnek sem embernek. Meg is híztam és nem tudom leadni pedig próbálkozom. Egyszóval az az élet amit előtte éltem teljesen az ellenkezőjére fordult.

Van,hogy napokig csak sírok,néha már pánik lesz úrrá rajtam,úgy érzem belebetegszem- de nem tudom mibe!!??

Folyton a nagyszüleimre gondolok amikor még éltek,és gyerek voltam ,BOLDOG, minden éjszaka velük álmodok, Üvöltök,sírok,hogy a régi életemet akarom! Újra gyerek akarok lenni.

Újra NŐ akarok lenni!


Lehet ezt az egészet a költözés váltotta ki belőlem, sőt valószínű,.de nem tudom mi lehet rá a megoldás.

és közben magamban tudom azt,hogy nem szabad hazamennem mert itt jobb nekem-anyagilag- még így is ,hogy alantas munkák jutnak csak. Bár most nem dolgozom mert az előző helyre gyomorideggel mentem,sírva estem haza,nem bírtam a strapát. Akkor még rosszabb volt a helyzet...


De megoldást kell találnom rá mert így megőrülök!

Kérlek segítsetek!

29/N



2015. szept. 1. 10:53
1 2
 11/13 anonim válasza:

Haza kellene jönnöd, a szerető családhoz, azok nem ábrándulnak ki belőled, de a pasid 99% hogy sugározza feléd a megvetést, hisz nincs sex és ilyenkor minden más, érezni lehet. Tehát hagyd ott őt is, gyere vissza!!!!

- Szerető család, vagy legalább vki, haverok barátok plusz.

- Ha boldog leszel, lesz erőd lefogyni.

- Nem tudhatod hogy nem találsz munkát, miért ne találnál?

- Sokkal szabadabb leszel, kipihenheted magadat, a család befogad és nyaralhatsz pár hónapot is amig feltöltödsz és elrendezed magad.

Ugyhogy sok sikert :)

2015. szept. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En is ki koltoztem es minden szar, en ugyan igy vagyok mint te azzal a kulonbseggel, hogy 3 eve igy vagyok.

En elmentem haza latogatni szeptemberben es nem akartam vissza kijonni mert annyira jol ereztem magam, amikor vissza jottem nagyobb depresszioban voltam mint elotte, mert ugyanis lattam a kulombseget es fajt, hogy nem tudok valtoztatni az iskola miatt, mert itt tanulok.

En azt mondom ha a lelkidolgok stabil labakon allnak akkor semmi sem akadalyozhat meg abban, hogy lefodj, boldog legyel es, hogy ujra nyiss ujra az emberekfele. A parodat illetoen, fogalmam sincs, hogy mennyire tamogat de ha nem segit a jelenlete akkor szerintem szuneteld ezt egy kicsit vele. Gyere haza, pihend ki magad, gyere helyre es aztan ujra tudsz donteni, hogy hogyan tovabb!

2015. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy kérdező?
2015. nov. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!