Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vidítsam fel a legjobb...

Hogyan vidítsam fel a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
A nyáron szakított a pasiját és nagyon maga alatt van a szülei nem segítenek neki mert elválltak. Én már sok dologgal próbálkoztam de nem sikerült.

2015. szept. 1. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Vidítsd fel ezzel:


"Te szakítottál a barátoddal, tehát ez a te döntésed volt, a te felelősséged. Akkor így láttad jónak. Ha most megbántad, akkor újra összejöhetsz vele, senki sem akadályozza meg. Ha nem is fog sikerülni, de te legalább próbálkoztál. A szakítás is a te döntésed volt, az is a te döntésed, ha megint összejössz vele újra."


Vagy akár ezt is mondhatod:


"Én eddig jó barátnőd volt, kiálltam melletted sok mindenben, vagy legalábbis kiálltam volna, ha kellett volna. De ez már túlmegy minden határon. Fiatal vagy, lány vagy, simán szerezhetnél másik pasit, simán túltehetnéd magad rajta, de te nem akarod. Nagy kár, pedig én is szenvedek te miattad. Rossz nézni, ahogy szenvedsz, és ezért ha neked rossz, nekem is. Két választásod van. Vagy beletörődsz, hogy a szakítás mellett döntöttél, és túlteszed magad rajta, vagy engem is elveszítesz, mert egy percig sem vagyok hajlandó itt maradni veled tovább, ha ezt csinálod továbbra is. Már hónapok teltek el, de te még mindig egy rohad fiú miatt szenvedsz. Ha szenvedsz vess véget neki, vagy különben engem is elveszítesz. Ezt akarod?"

2015. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!