Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez megfelelési kényszer? Mit...

Ez megfelelési kényszer? Mit tegyek ellene? 14/L

Figyelt kérdés
Nyolcadik osztályos vagyok, az osztályomban van egy másik "csapat", akikkel napközben nem vagyok annyit, mint a legjobb barátnőmmel, de mégis mindig szorongok hogy haragszanak-e rám. Minden nap odamegyek elköszönni tőlük, hogy hogy köszönnek, el, abból is tudom, hogy haragszanak-e. Megölelem őket meg minden, hogy lássam, mi van! De nem velük vagyok a legtöbbet meg tudom hogy lesznek ott, meg utolsó év velük de akkor is! Most is azt várom hogy feljöjjenek msnre, és hogy írnak nekem, kedvesen vagy bunkón... :( Már nagyon rossz, nem tudok másra koncentrálni! Segítsetek, mit tegyek?
2010. márc. 11. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Jézusom. Mit számítanak?

Ne foglalkozz ezzel.

2010. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekemis eez van:s
2010. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem ha nem a barátaid, ne foglalkzz ezzel ( nehéz, biztos, de próbáld meg :) ) Legyél velük kedves és stb, mint minden emberrel, és ha ők nem leszenk azok akkor se ess kétségbe, hszen akkor velük an baj, nem veled :P L/14
2010. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!