Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi értelme van az életemnek?...

Mi értelme van az életemnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és semmi értelme az életemnek, minden munkahelyről ki dobnak, barátaim el hagytak, egy lány nem beszélget velem.. Már vagy két éve egy lányal sem beszélgettem , nem ír vissza sebki az üzeneteimre. Egy komoly kapcsolatom nem volt.. Itt élek Angliában bátyámal feleségével és három gyerekével.. Egyedül vagyok a szobámban egész nap. Facebook-on sebki sem keres, még azt le sz*rnák hogy ha meg halnék.. Mi értelme így élni? Én csak egy normális kapcsolatra vágyom, egy kedves aranyos lányra.. De még ezt sem kapom meg.. :(
2015. szept. 6. 21:12
 1/6 anonim válasza:
Ugyan már! :) Az életnek mindig van értelme, nem muszáj pont a szerelemnek annak lenni :). Biztos vagyok benne, hogy külföldön is vannak szép és aranyos lányok, az meg, hogy 2 éve nem beszéltél egyel sem, másodlagos. Próbálj ismerkedni, mondjuk egy-egy helyen hívj meg valakit egy italra. Mozdulj ki otthonról, vagy még menj egyetemre/fősulira :). Ha van ilyesfajta végzettséged könnyebben kapsz állást. Szerezz másik barátokat, igazodj el, vagy valami hasonló. Nagyon nem értek hozzá, csak ötletelek :D.
2015. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az életednek már van értelme, ha Angliában élsz. Én ölnék érte, hogy Angliában élhessek. Btw, én is hasonló helyzetben vagyok, nincsenek barátaim etc. De örülj, hogy nincsenek. A barátok haszontalanok. Mindegyik kihasznál, lecserél etc.

Ha nem jön be a munka, akkor menj vissza tanulni. Ott biztos találsz magadnak barátokat, ha szeretnél. A barátnő miatt ne sírj, minden jön a maga idejében, csak türelmesnek kell lenni. Menj el bulizni, és szedj fel valami csajt, akivel kavarhatsz. Fiatal vagy, nem csak a komoly kapcsolatokra kell nyitni.

Valójában az életnek van értelme, csak találni kell valamit/valakit, amiért/akiért érdemes élni.


16/L

2015. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig én is úgy voltam hogy ölnék érte. De nem igazán vagyok az a társasági ember. Szóval beszélni még nem beszélek kb 60-70 szót tudok. És suliba nem nagyon akarok menni mert nehezen illeszkednék be szerintem. De köszönöm a gyors válaszokat.
2015. szept. 6. 22:09
 4/6 anonim válasza:
Ismerős a mindenki leszar érzés, nekem sincs senkim, se barát se senki, de lassan oda jutok, hogy mindenki b*ssza meg magát.
2015. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azon meg nem gondolkodtal, hogy talan valami baj lehet veled, ha elfordulnak toled az emberek, ha nem valaszolnak neked es szoba sem allnak veled?

Csinalj egy kis rendet magdban es az eletedben, mert ha ennyire magadra maradtal, abban nem a vilag a hibas.

2015. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy el fordulnak. Inkább én nekem van egy úgy mond "rossz szokásom" hogy inkább egyedül vagyok. Nem is nagyon beszélgetek senkivel, mert nincs mondani valóm.. Nem is tudom miért van ez így.
2015. szept. 8. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!