Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, vékony fiúként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékony fiúként hogyan vészeljem át azt a hosszú időszakot, amíg kigyúrom magam?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy én kövér fiúként átvészelem azt a hosszú időt, amíg magas, vékony fiú nem leszek.
2014. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Elvonulsz remetének, gregorián nótákat énekelsz, és ütöd, bünteted magad.
2014. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha normálisan csinálod ,akkor nem olyan hosszú az az időszak :) Edzésterv, étrend, 3 hónap és már jelentősen látható az eredmény :)


Írj, ha érdekel tudok segíteni.

2014. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért eddig hogy vészelted át akkor? Most tűnt fel, hogy magas és vékony vagy?
2014. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
aki lepontozta upside-ot, annak nincs humorérzéke! :d
2014. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak nem a flegma lányok visszautasításával küszködsz?
2014. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nagyjából 188-190 cm magas vagyok és 55-60 kg-ról indultam évekkel ezelőtt.Kezdetben saját testsúlyos edzéssel erősítettem magam itthon annyira,hogy legalább az alap konditermi edzéseket el tudja végezni.Aztán belevágtam abba is keményen,étrenddel,heti 3x járok le,a többi napon pedig továbbra is erősítek itthon pl.fekvőtámaszokkal.Jelenleg 80 kg körül mozgok,talán picit kevesebb vagyok,ez édeskevés a mai lányoknak.Még legalább 10 kg izmot fel kell szednem,ha nem többet.

Eddig is feltűnt,hogy vékony,sőt sovány vagyok,de akkor még nem foglalkoztatott a párkeresés...


Üdv,a kérdező voltam.

2014. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is olyan vékony vagyok, amilyenről te indultál... 80 kilónak a környékén nem voltam soha.. és r ohadtul nem kevés ez minden mai lánynak, senki nem panaszkodott még a testemre különösebben. hagyd ezt a bullshitet töki!

engem sokkal jobban izgat az hogy miért ősz a szőr a zacskómon, mint az hogy sovány vagyok

2014. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen átvészelni? Élsz. Talán még jobban is járnál úgy, ha így ismerkednél meg egy lánnyal, akit egyáltalán nem zavar a vékonyságod. Közben meg kigyúrhatod magad, de kisebb az esélye, hogy kifogtál magadnak egy felszínes embert.
2014. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi ez az idióta gyúrásmánia??
2014. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!