Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már kényszercselekvésnek...

Ez már kényszercselekvésnek számít?

Figyelt kérdés
Minden este ki kell ecpeccelnem hogy melyik oldalra fordítsam a cípőmet, a tv-m hangerőssége csak páros számon állhat, a kilincset kétszer kell megfognom, van úgy hogy többször le és föl kapcsolom a villanyt (bár ez ritka), a cipiőm csak egyenesen egymás mellet állhatnak, van hogy muszáj megérintenem az ajtófélfát, reggelente mindig félek hogy otthohagytam a tolltartom, ezért sokszor az utcán kell ellenőriznem. Wc-zés után mindig le tépek egy darab wc papírt bevizezem és a felmosovödörbe dobom, és ez már olyan természetes automatikus nálam hogy szinte észre sem veszem. Szerintetek ez mennyire súlyos?
2010. márc. 14. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van ilyen ajtófélfás dolog pl... vagyis inkább volt. úgy álltam le, hogy amikor ilyen kényszereket5 éreztem, leb tam magam, hogy milyen őrültség ez, és gyorsan mással foglalkoztam, míg elmúlt a "vágy". próbáld meg ezt te is, egyébként pedig szerintem beteges, pszichologógus v pszichiáter...
2010. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
igen z,menj el pzsichológushoz
2010. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
*sz
2010. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem ennyire nem volt súlyos de én is csináltam.

konkrétan az volt pl. hogy, jó, ha nem érintem meg a szekrényajtót 3 mpen belül meghal a macskám, aztán rájöttem hogy ez mekkora baromság és azóta nem csinálom. :)

2010. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem az volt h én halok meg ha nem érintek meg valamit aztán elmúlt most ok nélkül csinálom, most inkább az van h elkezd viszketni a kezem ha nem teszem meg, de sztem csak bemesélem magamnak.
2010. márc. 14. 19:43
 6/16 anonim ***** válasza:
én régen ha bevertem a könyökömet muszáj volt megfognom,mert úgy gondoltam ha nem teszem meghalhatok...aztán egyszer kipróbáltam mi történik,ha nem fogom meg a könyököm.És túléltem! :D azóta nem csinálom
2010. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem ilyen az hogy a tv hangereje mindig 10 - 5 - 15 tehát öttel osztható szám legyen.. am néha nekem is van ilyen hóbortom hogy nem léphetek le a szőnyegről és ilyenek:D
2010. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ez már kényszercselekvés ,az h,hogy mennyire súlyos majd a kezelőorvosod megmondja.de szerintem egyszerűen csak hagyd abba és kész.
2010. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A páros számok nálam is megvannak.. valahogy zavar ha valahol páratlanon állnak... A cipöim is egyenesen egymás mellé rakom, de ha elcsúszik valamiért utána már nem igazítom meg ha nem vagyok a közelében...

Ami legjobban zavar hogy pl ha az utcán kicsit "lesúrolom" menet közben a cipöm talpával a földet akkor utána a másikkal is megcsinálom de azt már direkt hogy "egyenlö legyen" a kettö.. meg van mikor a kezeimmel ha 2 ugyanolyan dolgot fogok akkor ugyanúgy próbálom fogni mindkettöt meg ilyenek..

2010. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt szinte pont ilyen dolog. H nekem is megg kellett érintenem dolgokat, meg hogy s lépcsön minden fokot meg kell járni, és ha kihagytam 1 et akkór ujra az egészet. De egyszer csak rályöttem h ez milyen hülyeség és nehogy már én itt ilyeneket csináljak. És abbahagytam.
2010. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!