Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már kényszercselekvésnek...

Ez már kényszercselekvésnek számít?

Figyelt kérdés
Minden este ki kell ecpeccelnem hogy melyik oldalra fordítsam a cípőmet, a tv-m hangerőssége csak páros számon állhat, a kilincset kétszer kell megfognom, van úgy hogy többször le és föl kapcsolom a villanyt (bár ez ritka), a cipiőm csak egyenesen egymás mellet állhatnak, van hogy muszáj megérintenem az ajtófélfát, reggelente mindig félek hogy otthohagytam a tolltartom, ezért sokszor az utcán kell ellenőriznem. Wc-zés után mindig le tépek egy darab wc papírt bevizezem és a felmosovödörbe dobom, és ez már olyan természetes automatikus nálam hogy szinte észre sem veszem. Szerintetek ez mennyire súlyos?
2010. márc. 14. 16:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van néha ilyen, egy tárgyat meglátok, és valamiért magához vonz és meg kell érintenem.


Egyébként tényleg az. igazuk van a többieknek... menj orvoshoz

2010. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
jutteszembe most hogy így nézelődök nekem is eszembe jutott hogy a lépcsőknél ha lefelé megyek, az utolsót mindig kihagyom, mert szerintem balszerencsét hoz
2010. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ilyen rigolyáim!

Én a zoknit és cipőt is csak a jobb lábamra húzom fel először. Ugyanigy van a póló ujjával is :)

Ha otthonfelejtek valamit, és visszamék,akkor leülök, elszámolok háromig, és csak utána indulok el.

Ha bizonytalan vagyok valamiben, akkor ránézek a telefonomra, és ha éppen páros percet mutat, akkor az igent jelent, ha páratlant, akkor nemet. Ha nincs kéznél a telóm, akkor megnézem akármelyik közelemben lévő termék vonalkódját(akár testápolós flakon, vagy dezodoros)és ott is ugyanúgy nézem hogy páros számra, vagy páratlanra végződik a vonalkód.

Ne aggódj, normális. Nagyon sokan vannak igy. Főleg nőktől hallom.

2010. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
77%
Én például a padlócsempén mindig lóugrásban(sakk) lépek, a gyalogátkelőkön csak a fehér csíkra lépek, s ilyesmik, de ha nem feltűnő senkinek akkor más veszélye nincs...
2010. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

szerintem te egy orvosi eset vagy...


nekem is volt ilyen szokásom, például nem szabadott egy helyről vennem a levegőt, mert amit kifújtam, az mérgező (de csak bemeséltem magamnak :P)

2010. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
44%
Uristen ti mind betegek vagytok azonnal orvos mindenkinek!!!!!! Turette szindrómások vagytok!!!! jeszus! menjetek mig nem későőő!!!! ezek beteg,l bizar és ,ijesztőőő abnormális cselekedetek!!!
2012. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!