Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legeslegidiótább álom...

Mi a legeslegidiótább álom amit álmodtál?

Figyelt kérdés
sokak válaszát várom kiváncsi vagyok.^^
2010. márc. 14. 18:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt álmodtam, hogy egy ébresztőóra üldöz, és menekülök előle, hogy ne tudjon felébreszteni.
2010. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
XD
2010. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%

Megöltem egy csomó németet a második világháborúban amcsi katonaként, majd egy csoportterápián bemutatkoztak, hogy kik voltak és mit csináltak mielőtt megöltem őket.

Én sírva fakadtam és azt mondtam Nincs jogom itt lenni!

Majd bevettek SS-katonának ahol érdekes mód egy csomó raszta volt, pl egy haverom is akinek rövid haja van.

Utána kiképeztek minket és évfolyam első lettem.

2010. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
79%
Még annyit hozzáfűznék, hogy amúgy cigány vagyok:)
2010. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
7:15 kor keltem, és azt álmodtam(csak innentől emlékszek rá) hogy egy helyes pasi azt mondta nekem hogy mire vársz még? és mosolygott utánna amikor már majdem megvdókoltuk egymást aztmondta hogy ne nyelveset mert azt nemszereti :D és akkor csókolóztunk egyet.. ez egy falunap szerűségen volt.. :P és utánna valahogy elkerítettek egy csomó kisgyerekkel együtt raklapokkal de én kiszabadultam aztán akivel csókolóztunk az azt mondta hogy az öccsét miért nem szabadítottam ki, én meg mondtam, hogy nem is tudtam hogy van öccse és azzal kiszabadítottam majd valahogy egy boltba kerültünk a pasival, de akkormár csak a hasáig értem :D és akkor egy karton mirindát rakott a térdemre és felébredtem
2010. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
nekem megfejthetnéd, ha lehet priviben :)
2010. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem az hogy a 11 éves oszt.társnőm terhes lett az egyik osztálytársamtól.

12/F

2010. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Kicsi koromban féltem az ufóktól(de nagyon)és azt álmodtam,h. nézem a TV-t és egy gyerek van benne meg egy ufó gyerek szemüveggel meg barátságos arcal, azt a az űrlény a gyerek haverja volt én meg úgy megijedtem,h valahogy a TV-ben teremtem azt arcba rúgtam a rohadt űrlényt"


régen kb. én is azt álmodtam,mert előtte muszály volt megnéznem az ítit(filmet) és én rohattul nemszerettem volna..XD naszóval azt álmodtam,hogy: a tvbenvolt íti, és én hátrábbhúzódtam a tv-től,és egyszer az íti kijött a tvéből,kirepült az ablakon, és biciklizett az égen..XD

2010. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!