Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok emberek közé menni....

Nem tudok emberek közé menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az iskolát is ezért hagytam ott, mert nem bírtam már bejárni. Annyira haszontalannak érzem magam, mégsem vagyok képes semmit tenni. Ha egyedül be kéne mennem a városba, nem lennék rá képes, hogyha mégis bemegyek, olyan rosszul érzem magam.. azt érzem, hogy el kell onnan menekülnöm, hogy nem bírok tovább ott maradni, főleg hogyha rám is néznek az emberek, olyankor ordítani tudnék vagy sírni meg elmenekülni, meg mindig azért imádkozom, hogy ne találkozzak egy ismerőssel se, mert nem akarok, mert gyűlöletet érzek mindenki iránt, hogy miért kérdezget rólam? Miért nem hagy békén? Félek attól, hogy meg fogok bolondulni, hogy teljesen bekattanok és vége mindennek. Anyámnak nem merem ezt elmondani, mert már sok hasonló probléma volt velem régebben.:S Teljesen úgy érzem, hogy ebből soha nem fogok kijönni...

19 éves lány vagyok és valamit kéne kezdenem az életemmel, jelenleg itthon ülök egyedül egész nap és próbálom lefoglalni magam, de ez hosszú távon semmiképp sem megoldás, szeretnék dolgozni vagy csinálni valami érdemlegeset, de azt érzem, hogy nem vagyok rá képes. Nem tudom, hogy mit tehetnék, nagyon el vagyok keseredve.



2015. máj. 17. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Segíthetek?
2015. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2015. máj. 17. 21:46
 3/18 anonim válasza:
fordulj pszichológushoz!
2015. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Voltam már sok pszichológusnál, de rajtam nem segített egyik sem.
2015. máj. 17. 22:27
 5/18 anonim ***** válasza:

Elég durva szociális fóbiád van. Érdemes lett volna olyan pszichológushoz fordulnod, akinek ez a szakterülete.

De gyógyítható, úgyhogy nem kell elkeseredni.

De akár te is segíthetsz magadon, vannak olyan technikák amivel legyőzhető ez a szorongásos állapot.

2015. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem ezzel kapcsolatban voltam pszichológusnál, még régebben voltam...de anyukámnak nem szeretném elmondani, hogy megint problémáim vannak, mert így is sokat költött már miattam természetgyógyászra meg gyógyszerekre meg mindenre... :/ Fizetni meg nem tudnám a pszichológust, mert nincs pénzem.
2015. máj. 17. 22:56
 7/18 anonim ***** válasza:

Először is,mond el anyukádnak!

Kinek,ha nem neki?

Nem szabad elkeseredni, mert van megoldás, mindig van megoldás!

Nem tudom milyenek a TB által támogatott szakemberek, talán megpróbálhatnál egyet, ha nem is rögtön, de idővel anyukádat mindenképpen avasd be.

Végzettség?

Esetleg vmi otthonról végezhető munka?

Ha nem is keresnél sokat, legalább vmennyit dobhatnál a gyógykezelésedbe, talán nem éreznéd problémának,hogy anyukád fizeti.

Ezügyben ne legyenek egyébként rossz érzéseid!

Egy anya kire költene, ha nem a saját gyermekére, lányára?

Fel a fejjel :)

2015. máj. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azért nem szeretném anyukámnak elmondani, mert testvéremmel is vannak most gondok, őt viszi orvoshoz, ami tudom, hogy nagyon sokba kerül és nem akarom még, hogy rám is költsön.

Csak érettségim van, a szakmát hagytam ott.

Jó lenne, hogyha tudnék dolgozni, mert legalább nekem is lenne pénzem, meg anyukámnak is tudnék segíteni. (Szerencsére nem állunk rosszul anyagilag, de azért rosszul esik, hogy anyukám tart el teljesen.)

2015. máj. 18. 10:03
 9/18 anonim ***** válasza:

Figyelj,ha nem álltok rosszul aanyagilag, akkor tessék anyukáddal beszélni, mi a baj!

Mert elmész szakemberhez,aztán jobban leszel és tanulhatsz, vagy dolgozhatsz!

Viszont magadtól nem biztos, hogy jobban leszel...

Van rá keret,beszélj édesanyáddal!!!

Nem fogja rossz néven venni,ne viccelj!

Az nagyobb baj,ha rosszul alakulnak a dolgaid és nem szóltál neki,vagy csak később!

Bátorság, hajrá! :)

2015. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogyan kéne elmondanom neki, hogy megint nem vagyok normális?... Meg tényleg segítene egy pszichológus? Félek, hogy elsírnám magam, amikor beszélnem kéne erről az egészről, annyira elszomorító, hogy megint itt tartok és megint segítséget kell kérnem. Nem szoktam sírni senki előtt.
2015. máj. 18. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!