Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én csak nagyon rövid könyveket...

Én csak nagyon rövid könyveket tudok írni. Miért? és miért van az hgoy tele vagyok ötletekkel de lusta vagyok leírni? Eddig van 3 regényem de lehetne több is .

Figyelt kérdés

ezeket én írtam

[link]

[link]

[link]

szerintetek mien?


2010. márc. 15. 17:53
 1/2 anonim válasza:

Ha csak a lustaságon múlik, ahogy írtad, akkor azon egyedül csak te tudsz változtatni.

Ha elkötelezett vagy az írás mellett, akkor szerintem nem kellene tehernek érezned. Ne azért írj, mert "muszáj", hanem mert kedved van hozzá, ha pedig kedved van hozzá, akkor nem lennél lusta hozzá.

Erőltetni nem szabad. Egy jó könyv nem napok, vagy hetek alatt készül el, hanem hosszú hónapok vagy néha akár évek kitartó munkájával.

2010. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Harry Potteresnek ötletes lett a vége, de valahogy nem volt élvezhető. Sok hiba volt a szövegben, kihagyások... De szerintem folytasd az írást, fogsz még fejlődni.:)
2010. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!