Nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elég jó . Jövőm nincs . Főoskolába járok , művészeti szakra , de nem jól teljesítek folyamatos iszonyatos szorongást élek meg . Van hogy órákon hirtelen elkezd kerülgetni a sírógörcs és addig iszonyú amíg el nem kezdek az öngyilkosságra gondolni . Akkor egy picit jobb. Nagyon szarul haladok így sose lesz munkám a szakmában . Ez az egész nem vezet sehová . Otthon élek anyámmal és testvéremmel . Szüleim kiskoromban elváltak . Szar gyerek vagyok eltartanak . Sosem adnak semmit szeretetből . Nincs szeretet de nekem kell adnom . Minden ami jó az belőlünk árad és végtelen . Anyámat nem szeretem , de nekem őt szeretnem kell , mert nagyon sokat dolgozik és én szar vagyok mert én nem . Az iskolában is szar vagyok , nem tudok rendesen tanulni és beszélgetni . Ez szégyen . Sokkal jobb gyereket érdemelnek . Gyógyszereket is szedek , szar vagyok . Jobb gyereket/unokát érdemel a család. Mindegyikük hibás , de nekem kell erősnek lenni . és feltölteni őket , különben én is hibás leszek és szar is.
2015. okt. 9. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy szar! Lsdmagadban a jót.


NAGYON JÓ TIPP: ezt az elkeseredettséget fordítsd vissza aaa munkaádba, ez motiváljon! Akkor bár nem vidám hangulatú, de gyönyörű, csodálatos dolgpkat alkothatsz! Sok sikert! ;)


Ne add fel, ha végzel a sulival, akkor majd dolgozol! Kapcsolódjki, lazullj el! ;)

2015. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress egy pszihologus szakembert!

Segiteni fog!

2015. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!